Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért mindig fordítva alakítja...

Miért mindig fordítva alakítja az élet?

Figyelt kérdés

Miért mindig úgy alakulnak a dolgok, hogy azokat a lányokat sorra jegyzik el, akik egyáltalán nem is vágynak ilyesmire, míg akinek ez minden vágya, az meg csak ül és vár, és soha nem történik meg a várva várt pillanat?

Olyan furcsa az élet.

Tudom, nem sok értelme van ennek a kérdésnek, ez csak ilyen késő esti elmélkedés.=D

Csak itt is rengetegszer olvastam már, hogy lányok írják, hogy hogyan mondjanak nemet az eljegyzésre, nem akarnak esküvőt, de a párjuk megkérte a kezét, hogyan utasítsák vissza udvariasan, vagy gyűrűt kapott, de ocsmánynak találja és ki vannak akadva stb. stb. Míg más, aki őrülten szerelmes és 5-10 éve erre vár, azzal pedig nem történik meg, pedig egy 1000 ft.-os gyűrűnek is mindennél jobban örülnének. Olyan igazságtalan ez.

Sok mindennel van ez a fordítottság az életben.:/

Ti éreztétek már így?


L


2012. dec. 14. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért mond nemet mert nem érzi a kapcsoltatott készen egy házasságra, nem a nem akarás miatt.

Hány éves vagy kérdező?

2012. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg azoknak a nyomorán akadok ki mindig, akik az utcára sem mernek kilépni, mert rögtön beléjük szeret valaki.
2012. dec. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit görcsösen akar az ember, az ritkán történik meg vele. Pont azért, mert a másik felet elriasztja a görcsösség.

Saját tapasztalat, ha valamit nagyon akartam, rendre elbuktam. Amikor "lesz, ahogy lesz" alapon álltam hozzá, azonnal sikerült minden.

2012. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nincs a homolukra írva, hogy "Vegyen már el valaki!Mindegy ki, csak gyűrű legyen aztán gyerek.!".

Egy elkeseredetten akárkibe kapaszkodó nő minden, csak nem vonzó.

2012. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az kell amit nem kaphatunk meg és azt nem kapjuk meg, ami kell.
2012. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!