Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, ha valakinek Lady...

Normális, ha valakinek Lady Gaga 'inspiráló' személyiség?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy normális ? Rendben van ez a dolog csak ennyit tudol
2012. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert "Lady Gaga" nem létezik. Az egy kitalált marketingfigura, aki direkt provokatív, mert ez kell(?) a kölyköknek. Szomorú, ha valaki komolyan veszi.
2012. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azert tartsuk szem elott hogy a "figura" mogott egy valoban tehetseges enekesno rejtozik.Hallottam Gagat jazzt is enekelni es meg kell mondjam hogy kva jo hangja van amit gyerekkoratol kepez es emogott nem kis munka van.

A 'figura' nekem se jon be.

2012. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Remek énekesnő,és ha téged inspirál akkor oké. Az előttem hozzászólóknak annyit, hogy nem ismeritek,ahogy én sem,ezért nem teszek rossz megjegyzést rá nézve. Ti se tegyétek!
2013. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is normális!!

Rengeteg dolgon kellett keresztül mennie ahoz, hogy eljusson odáig ahol most van!

Emberi jogi tevékenységei páratlanok!

Emellett elképesztő tehetség!

Az ilyen Rihanna meg Nicki Minaj elbujhatnak mögötte!

2 koncertjén is ott voltam.

Budapesten a Monster Ball-on , és a Born This Way Ball-on pedig Bécsben! Igen elmentem érte bécsig. Ez elég nagy bizonyiték arra hogy menyire inspiráló is ő.

Aki mást mond, annak valószínű izlésficama van! xD

2013. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!