Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyik ismerősöm a facebook-ra...

Egyik ismerősöm a facebook-ra tett fel meghívót az esküvőjére. Szerintem fel sem fog hívni telefonon, arra meg egyáltalán nem számítok, hogy személyesen is elhívjon. Hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy!
2013. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegyél rá magasról! Ha ilyen, akkor meg sem érdemli, hogy elmenj az esküvőjére és majd a tiedre te sem hívod meg.:)
2013. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerős, miért lenne köteles meghívni?
2013. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Jól értem, valaki fb-os meghívót csinált az esküvőjéből és bejelölt téged is rajta, de személyesen el nem hívott? Hát, én így biztos nem mennék. Arról nem is beszélve, hogy baromi érett személyiségre vall, hogy valaki egy kategóriába sorolja a saját esküvőjét a sok nCore meg világvége afterpartys meghívóval. Valahogy komolytalan hatást kelt...
2013. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a FB fent de azt látom hogy komolyan kéne venni azt!A tanárok már ott jelentik be az ellenőrzőket meg annyi meglepő dolog történik ott,hogy nem mehetünk el mellette.Ha nem is rakjuk tele képekkel de egy regre szüksége lehet sok embernek,ez a jövő sajnos,nem mehetünk el mellette.
2013. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én elmennék, mert ez is meghívó. Komolyan kell venni, különben te vagy a bunkó!
2013. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarja meghívni mint a 3-400 ismerősét az esküvőjére :D szerintem csak feltette a képet, hogy ezzel bejelentse, hogy esküvőjük lesz. azt a 40-50 közeli ismerősét meg meghívja személyesen. nyilván tudnia kell, hogy hány emberre számítson, hogy hány asztal és hány menü kell..
2013. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért ne mennél el? Úgyis csak a szertartásra vagy hivatalos, nem a zabálásra, bulira.

Azoknak ugyanis külön, nyomtatott meghívót adnak.

Egyik ismerős is kitűzte a cég faliújságjára a meghívóját, az ment el a szertartásra, aki akart.

Ő meg kitűzte a face üzenőfalára. Nincs különbség.

2013. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor menj el, ha tényleg szeretnéd látni. Csak azért mert meghívott, még nem kell igent mondani.
2013. jan. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a meghívó azért meghívó, mert személyesen én kapom kézhez, névre szól, hogy engem akarnak meghívni. Szte, az inkább ciki, amikor az ember beállít egy ilyen fb-s esküvőre, amiről a legtöbb esetben kiderül, hogy a menyasszony/vőlegény a meghívót csak kvázi azért rakta fel, hogy megmutassa, hogy mikor lesz, és engem meg sem akartak igazából hívni. Ha meg meg akarnak hívni, akkor lesznek szívesek legalább a telefont megemelni, vagy akár fb-n egy üzenetben meghívni... ennyit azért illik.
2013. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!