Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ajánlanátok nekem irodalmat...

Ajánlanátok nekem irodalmat (elsősorban tudományos de lehet "regény" is) amely az emberek közötti undorral foglalkozik?

Figyelt kérdés

internetes cikk, könyv, előadás-anyag, bármi jöhet


Köszönöm, üdv


2013. jan. 11. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak szépirodalmat tudok, de hátha segít.


Németh László: Iszony.

2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, üdv
2013. jan. 13. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked George Carlin videóit. Elképesztő, mennyi igazság van a szavaiban. Hangosan gondolkodik mindenki helyett és sok-sok dolgot ki is mer mondani, meg tud fogalmazni mások helyett is.


Amit te szeretnél, ez a videó van hozzá a legközelebb

http://www.youtube.com/watch?v=5bjxDBJkAfQ

Feliratot a jobb alsó sarokban tudsz kapcsolni a fogaskerék mellett balra.


Több videója is megtalálható a youtube-on, keresőbe írd be, hogy george carlin hun, szépen kidobja egymás után.


Illetve egyetlen egy előadása van lefordítva teljesen, George Carlin - Life is worth losing (2005). Ezt ezen az oldalon keresztül érheted el

[link]

Van itt egy word fájl, a felirattal, ha az előadás nincs is meg, azt is elég élvezetes olvasni. Bár Carlin arcjátéka, hanghordozása hiányzik mellőle egy két poénjánál... Például, hogy mit gondolnak az amerikaiak arról, hogy egy tengerparttól tengerpartig tartó óriási plázában élnek, az fej neki, azon én mindig elröhögöm magam :D.

2013. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, üdv
2013. jan. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!