Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy szoktassam le anyumat...

Hogy szoktassam le anyumat arról, hogy benyisson a fürdőbe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindig, amikor zuhanyoznék, egyszer csak benyit és elkezd fogat mosni... mert nem ér rá 10 perccel később -.- Annyira zavaró, hogy kéne leszoktatnom róla? Ha mondom neki, az nem használ!

14/l



2013. jan. 13. 00:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
10%
Mégis csak az anyukád, nem kell szégyellned magad előtte. Különben is, ha majd koleszos leszel, együtt fogsz fürödni három másik lánnyal, vagy egyedül fogod befogalni a tusolót?
2013. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
16%

Most komolyan ezért lepontoztál? Azt te nem tudhatod, hogy leszel-e vagy sem.

És engem nem zavar, ha más is van ott, amikor fürdöm. Még olyan is volt, hogy négyen fürödtünk - igen, kollégiumi tusoló, és? -, és benyitott egy srác. Senki sem problémázott.

Ha barátod lesz, neki sem fogod megengedni, hogy rád nyissa az ajtót? Ugyanmár!

2013. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16%
Vagy esetleg engedd meg, hogy rákérdezek, de valami olyat csinálsz fürdés közben, amit másnak nem lenne szabad látnia?
2013. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Toltózárat szerelj fel azmajd használ:D
2013. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem lesz egy díjnyertes válasz, viszont annó ez nekem bevált. Ha nem ért másból, de csak ha tényleg nem, kérdezd meg, esetleg leszbikus hajlamai vannak..? Ne juss el odáig, hogy tízezredszerre is meg kell kérned, hogy ne nyisson be; enyhén szólva is vesztes pozíció az.

A koleszt én más lapra tenném, más a szülő témája. Az is természetes, hogy az utód, a replika ádámkosztümös mivoltára kíváncsi, az azonban már nagyon nem, ha nem sikerül ezt letiltás alá helyezni.


Cselekedj!

2013. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Velem is ez van, ezért is örültem, mikor elkerültem az egyetemre sajat lakasba...de itthon siman bejon fogat mosni 19/L
2013. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyos értelemben ez szexuális zaklatás, hiszen akaratod ellenére megy be a fürdőszobába amikor Te meztelen vagy. Ha a szép szó nem használ, kérj segítséget pl. az osztályfőnöködtől!
2013. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

Most komolyan szexuális zaklatásnak veszitek? Ejnye, milyen prűdök vagytok!

Én írtam egyébként a koleszos dolgot, és ezért nem kellett volna lepontoznod, mert illetlenség, ha a segítő jobbot nem elfogadod, hanem belerúgsz.

Szóval. A problémádra a megoldás igen egyszerű. Megmondod az anyukádnak, hogy nem szereted, hogy amikor fürdesz bemegy a fürdőszobába. Mert szeretnél egy kis privát szférát. Ennyi. Szerintem meghallgat, és nem harapja le a fejed. Megmondod neki, hogy zavarba hoz téged, ha benyitogat. Kész, ennyi.

Mi is tesómmal így intéztük el, mert a mi családunkban meg ő a prűd. Megmondta, hogy amíg ő fürdik, senki ne menjen be a fürdőszobába, kész, elfogadtuk. Használd a szád, ha már van!


Csak kérdés: Tesód nem szokott benyitni?

2013. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
5%
A 09:21-es vagyok. Ha valakinek a kifejezett akarta ellenére nyit be az anyukája a fürdőbe, amikor az illető meztelen, akkor az igen is zaklatásnak számít! Itt nem arról van szó, hogy természetes a meztelenség, és bemennek egymáshoz a családtagok, amikor egyikük fürdik, hanem a Kérdező akarta ellenére megy be az anyukája!
2013. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
9%
akarata. Az előző és a 09:21-es voltam.
2013. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!