Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy szoktassam le anyumat...

Hogy szoktassam le anyumat arról, hogy benyisson a fürdőbe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindig, amikor zuhanyoznék, egyszer csak benyit és elkezd fogat mosni... mert nem ér rá 10 perccel később -.- Annyira zavaró, hogy kéne leszoktatnom róla? Ha mondom neki, az nem használ!

14/l



2013. jan. 13. 00:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem csak én pontoztalak le, már amikor elolvastam, akkor is 0%-os volt. Egyébként meg igenis rajtam múlik, hogy koleszos leszek-e vagy sem, mert nem megyek messzi suliba.

Amikor mondtam neki, nem úgy látszott, mintha megértette volna, de azóta mondjuk még nem nyitott be.

A kérdésedre a válaszom: Nincs tesóm.


És senki ne beszéljen szexuális zaklatásról, ez még nagyon távol áll tőle!

2013. jan. 23. 19:45
 22/29 TappancsMancs ***** válasza:

Ha azóta nem nyitott be akkor megértette. Amúgy szerintem a wc/zuhanyzó zárhatósága alap. Mi van ha ott alszik valaki, barát rokon...? Wc és fürdő zárható legyen. Nem azért hogy benyithat e vagy de nem nyithat be. Még a szégyenlősség is más lap.


Tolóretsz mindkét ajtóra és a dolog univerzálisan el van intézve. Meg olcsón is. :)

2013. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 TappancsMancs ***** válasza:

Előzőhöz hozzáteszem... mi van akkor ha felmegy egy ismerős akárki, szerelő van otthon stb? Akkor a 14 éves lányukra rányithat a szerelő?


Tolóretesz alap. Hol élünk már? Bocsi? :)

2013. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ha zárható akkor mindenki maga döntheti el zárja e. Szerintem 14től felfelé mindenki zárná... ha volna.


Egy 14l -ra meg szülő se nyitogassa az ajtókat. Nem baba se ovis! Pár év és megy dolgozni kb.

2013. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem a szerelő sem süket, vagyis hallja, ha van bent valaki, és nem fog rányitni. Különben is, a szerelő nappal jön, és egy 14 éves lánynak nappal az iskolában helye, kivétel a nyár. De akkor meg nagyjából tudja, mikor jön a szerelő, és nem áll neki fürdeni pont akkor, kivéve, ha direkt szeretné, hogy rányissanak.

Meg azért valakinek az anyukáját nem lehet egy lapon említeni egy vadidegen szerelővel. :p


Szerezz kulcsot az ajtóhoz, vagy mondd meg, hogy nem szereted, hogy benyit. Néma gyereknek... És ha nem használ, hát addig mondd neki, amíg rá nem eszmél, hogy jééé, tényleg, szégyellős a kamaszlányom. Hidd el, le fog esni neki. Különben is, ha kisebb korodban is bejárkált vagy netán együtt fürödtetek, akkor nem elég egy "Naa, anyuuuu, éppen fürdöm!", hanem le kell ülni, és megbeszélni, hogy nem szereted, hogy akkor megy be, amikor fürdesz. Ennyi.


Azt meg, hogy leszel-e valaha kollégista, nem tudhatod. Mi van, ha olyan egyetemre vagy fősulira fognak felvenni, ami másik városban lesz. Azt mondod, hogy nem jelentkezel másik városba? Örülni fogsz, hogy egyáltalán felvesznek valahova, komolyan. Ja, még egy. Tesi óra után is együtt fürdesz az osztálytársnőiddel. Az nem zavar?

2013. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 TappancsMancs ***** válasza:
82%

"Szerintem a szerelő sem süket, vagyis hallja, ha van bent valaki, és nem fog rányitni."


Ezt az infót add le gyorsan az összes szállodának, kávézónak, sörözőnek és más nyilvános helyeknek. :D

2013. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Már amikor megvettük a házat, akkor sem volt hozzá kulcs, mert az előttünk itt lakó sikeresen elrontotta... és azóta nem is csináltattunk.

Tesi után senki sem szokott ott zuhanyozni, úgyhogy nincs is mi zavarna ott. Egyetemre meg nem megyek.

2013. jan. 30. 18:02
 28/29 anonim ***** válasza:
9%
jó, de gondolom, tesi után azért nem zuhanyoztok, mert nincs rá idő. Mert a tesitanárok azt hiszik, hogy a testnevelés lényege, hogy osztályozzák a Q-pert meg a gerendát. Pedig igazából utána a tusolás is beletartozna. Például edzés után mindenki szokott fürdeni, fősulin meg tesi után direkt van húsz perc, hogy mindenki lezuhanyozzon.
2013. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 TappancsMancs ***** válasza:

Jajj már. :) Tesi vagy nem tesi... Az hogy ki mennyire szégyenlős vagy sem az egy más dolog. Alapból wc-n fürdőn retesz. Nyilvános helyen sincs hogy itt nem kell zár a wc-n mert ne legyen szégyenlős... A szégyenlősség az egyéni és aki totál nem szégyenlős az nem kényszerítheti azt másra se otton se nyilvánosan. Szóval wc-re és fürdőre alap a retesz. :)


Egy kollégium is más mert ott többszemélyes a fürdő, aztán aki szégyenlőesebb egyedül igyekszik zuhanyozni. De ez nem példa otthonra.

2013. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!