Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehetnek ilyen rosszindul...

Hogy lehetnek ilyen rosszindulatúak az emberek? Ezek élvezik ha másnak szerencsétlenséget okozhatnak?

Figyelt kérdés
2 hétre feljöttem Pestre, ma délelőtt indultam haza ( Szegedre ). Metróval mentem ki a Keleti pályaudvarra. A Széll Kálmán téren szálltam fel a metróra. Elég nehezen ment a metróra szállás mivel két elég nagy bőröndöt is cipeltem magammal és a metró ajtaján nem tudtam mindent egyszerre át gyömöszölni ezért először az egyik bőröndöt raktam be a metrókocsiba majd a másikat raktam volna ha két tizenéves beképzelt fiú nem kapja ki a kezemből a bőröndöt és gurítja el jó messzire. Rohantam utána de a másik bőrönd ugye bent volt már a metróba és mondták hogy az ajtók záródnak. Itt már kezdtem nagyon megijedni hogy el fog indulni a metró a bőröndömmel de egy nő aki látta hogy reménytelen a helyzet kirakta a másik bőröndöt a kocsiból. Miért volt jó ez nekik? Örömet okoz vagy mi? A másik dolog már Szegeden volt a villamoson. Ott is épp a bőrönddel szenvedek a villamos ajtajánál amikor egy nő ahelyett hogy segítene rám ordít hogy "haladjak már, nem akar egész nap itt állni". Mondjuk ez lényegtelen de akkor is elég rosszul esett.

2013. jan. 15. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Hírdesd Krisztus Igéjét, és az emberek megváltoznak.
2013. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű, bár gondolom már te is sejted: A káröröm a divat. A mai fiatalok a "kedves" vicceken nem tudnak nevetni, de poénosnak tartják, ha valaki legurul a lépcsőn. Illetve, ők se kaphattak odahaza, környezetükbe túl sok kedvességet, és mennyivel könnyebb durvának lenni a másikkal, mint kedvesnek lenni. Ahhoz, hogy ráordítson a másikra, hogy siessen már: csak a száját kell kinyitnia. De ahhoz, hogy segítsen: meg is kéne mozdulnia. Micsoda fáradtság már nem?

Lást például az 1. válaszadót, normális válaszadása micsoda fáradtságába került volna, de sokkal egyszerűbb volt egy 7 szavas gúnyolódást írni...

2013. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert az normális válasz, hogy a mai fiatalokat szapulom, miközben a kérdező is írta, hogy idősebbektől is kapott rosszat.

Erre a kérdésre nem is lehet normális választ kapni, mert mégis milyen volna az? Ez csupán egy kiborulás, ami érthető, de az oldal nem erre való. Arról viszont valahogy nem olvasok, miért nincs a kérdezőnek egyetlen ismerőse sem, hogy ne egyedül kelljen két bőrönddel szenvednie lány létére.


A 'fáradság'-ot pedig 't' nélkül írjük ('t'-vel mást jelent).

2013. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 duakau válasza:
Részvétem.
2013. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egy ismerősöm a napokban azt monda, hogy szerinte az emberek egy részének nagyobb élvezetet nyújt a másik ember bosszantása mint a szeretkesés...

Azt hiszem igaza van sajnos.

2013. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyet látnék a tömegközlekedésnél, akkor biztos, hogy rendre inteném ezeket a kis tiniket... 22 éves vagyok még csak, de szörnyű ezt látni, hallani.
2013. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert néhány embernek nem volt gyerekszobája, meg a saját kisszerű életében az a poén, ha másnak még rosszabb...
2013. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!