Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok egy férfi...

Mit gondoltok egy férfi milyen esetekben üthet meg komolyan egy nőt? Van itt olyan férfi aki már megtette?

Figyelt kérdés
Tehát egy férfi védekezésből megüthet egy nőt vagy ha a nő terrorizálja a férfit esetleg stb stb . Mielött elkezdenétek hülyeségeket összehordani rólam , nem ,nem ütöttem meg nőt és nem is áll szándékomban .

2013. jan. 15. 22:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem gondolta komolyan, ezért.
2013. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Toga Aty ***** válasza:
25%

Talán nem véletlen a mondás hogy " Pénz számolva asszony verve jó"

Akkor legalább rend van,és nincs a női terror,azért mert πnája van azért még nem kell visszaélni vele mert másnak is van.

A nők csak kihasználják a férfiakat,és bizony vannak olyan esetek amikor megérdemelnek pár taslit hogy jusson eszükbe hogy nem ők sz@rták a spanyol viaszt.

A férfiak nagyon sokat eltűrnek a nőknek a családi béke miatt,de van amikor már nagyon túl feszítik a húrt.

És egy tasli mellet el lehet nekik magyarázni hogy most volt elég és húzzanak vissza az anyukhoz,és ott játsszák a kis napi gonosz játékaikat.

Szóval ha úgy alakul a sors nyugodtan vágd nyakon, attól a pillanattól nyugodt lesz az életed.

Sok embert ismerek akinek a kedves kis felesége olyan dolgokat csinál hogy bizony azt mondom hogy már rég nyakon vágtam volna egy jó kis fejmosással keverve.

2013. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
56%

Hát utolsó, csak gratulálni tudok, nem irigylem a nőt, aki mellett le akarod majd élni az életed.:D

Mondjuk itt az is számít, kinek mi a NŐ. Az én fogalomtáramban a nő egy egyszerű, átlagos fogalom, olyan emberekre vonatkozik, akiknek vannak ugyan hétköznapi problémáik, de egyébként semmi extra. Törődnek magukkal, de nem plázapi.csák (az már más fogalom), és semmiképpen sem igénytelen tahók. Ha egy ilyen terrorizál, akkor otthagyom, hagy mondja magának, majd lenyugszik.

Ha egy más kategóriás nő nemű egyed, mondjuk egy plázapi.csa kerül szóba, na őt keményen "visszaterrorizálom", ahogy más írta, de persze csak lelkileg, az sokkal nagyobbat üt. Hátha leszáll a magas lóról, és NŐ lesz belőle.

Ha egy igénytelen tahó (mondjuk egy C típusú állampolgár) nekem áll puffogni, na azt megütöm. Sőt, meg is verem, ha arról van szó, bár az biztos, hogy csak valami véletlen folytán kerülök vele kontaktusba, mert hogy barátkozni ilyennel jó érzésű ember nem barátkozik az tény, ha rokon is elkerülöm. Aki kapcsolatot létesít egy ilyennel, az meg magára vessen. Az ilyen nem tanul másból, ha elmész utánad megy, ha veszekszel meg se hallgat, csak hangosabban visít.

Tehát, itt nem az számít, hogy mi a neme, hanem, hogy mit érdemel.

2013. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Toga Aty ***** válasza:
Nem az volt kérdés hogy én milyen vagyok hanem az hogy van-e olyan.És igen van olyan,ha tetszik ha nem.
2013. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hogy ha az a nő cigány akkor igen :D

A cigányok pedig nem emberek...

2013. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A kérdést inkább úgy kéne feltenni, egy fizikailag jóval erősebb ember, hogyan üthet meg egy fizikailag gyengébbet?
2013. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!