Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan állított meg a tanárom?

Jogosan állított meg a tanárom?

Figyelt kérdés

Délelőtt voltam fogorvosnál. Doki után pár órával mentem suliba (nem akartam teljesen zsibbadt arccal menni suliba, ezért kb 1,5 órát otthon maradtam). Bementem a suliba (töri miatt), és a folyosón megállított az egyik tanár, akivel volt ma órám. Gyilkos tekintettel rám nézett, miután a vállamra tette a kezét. Mondtam, hogy fogorvosnál voltam (a kezemben volt az igazolás), ha akarja nézze meg az igazolást. Annyit mondott csak, hogy 'hát, az órámon nem voltál...'


Csak szerintem nem volt jogos?



2013. jan. 24. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Milyen iskola?


Amúgy jogos.

(Nekem még az egyetemen is beszólt ano a tanár a következő gyakorlaton...pedig jó okom volt nem menni, és saját jól felfogott érdek bejárni)

Viszont a szavaidból nekem gimisnek tünsz, talán még nem is vagy 18, tehát iskolaköteles.

Lehet nem esett jól, amit csinált, de szerintem több ilyen pedagógusra lenne szükség az iskolákban. Odafigyel a diákjaira, és a szívén viseli a sorsukat.


Kívülről ez jön le, de nem voltam jelen.

olt máskor összetűzésed vele?

2013. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 leszek 2 hét múlva
2013. jan. 24. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az jogos, hogy megállított, és megkérdezte, nem jogos, hogy nem fogadta el. De szerintem ő sem akart semmi rosszat, csak akkor már nem akarta elismerni, hogy most tévedett, ahogy sok ember nem hajlandó erre azokkal, akik nem azonos rangon vannak vele.
2013. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!