Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hittan tanárom miért csinálja?

A hittan tanárom miért csinálja?

Figyelt kérdés
Egyházi iskolába járok,mivel 2 éve nyer az iskola egy pályázaton.Na most tudni kel,hogy 8. osztályos vagyok és nem vagyok hívő.Azigazgató a hittan tanárom (furcs,hogy a papa felesége és pont két éve rakták ki a régi igazgatót)és már nagyon elegem volt belőlle,hogy mindig ezt mondja:hinni kel,hinni kötelező az egy istenben.Na most ugye meg is lehet bukni hittanból,mivel már nagyon elegem lett feláltam és elmondtam neki az én nézeteimet.Utánna szünetbe meg tudta,hogy fegyelmi eljárást akar indittatni ellenem.Ez most mi és miért ?

2013. jan. 20. 21:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
egyházi iskolában, ahol ilyen igazgató van, alapszabály, hogy nem osztod meg vele a nézeteidet.. de mindenesetre büszke vagyok rád
2013. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de még a hangomat sem emeltem fel
2013. jan. 20. 21:42
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Tegye csak. Meg kell nézni, mi van a házi rendben, és azt kell emgnézni, hivatkozhat-e bármi leírtra a fegyelmi alapján.

Ha igen, akor nincs mit tenni; Ti aláírtátok, hogy elfogadjátok, amit az iskola előír.

Ha nem, akkor nem lehet komoly bajod, persze attól is függ, szüleid mennyire támogatnak.


Bármelyik alternatíva is adott, el kellene gondolkodni az iksolaváltáson.

2013. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
várj még azt nem írtam le,hogy a töri tanárunk is nagy hívő,és azóta töriböl is egyest kaptam arra a dolgozatomra,amit osztálytársamnak uganúgy lediktáltam,és láss csodát ő 5-öst
2013. jan. 20. 21:45
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
fogadjunk, hogy református iskola..
2013. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem nem írtunk alá semmit.Mongyuk az is igaz hiába nem ítunk alé semmit,ha megcsörren valakinek a telefonja elveszik és évvégéig nem adják vissza
2013. jan. 20. 21:47
 7/35 A kérdező kommentje:
Görög
2013. jan. 20. 21:47
 8/35 anonim válasza:
100%

ha évvégéig nem adják vissza, az szerintem simán lopás. Más az, ha szülőnek adják oda, HA felhívják a szülőt, hogy miért nem tudja elérni a gyermekét.

Fegyelmivel csak a hatalmát akarja fitogtatni.

Próbáld kibírni ezt az évet, miután felvettek gimibe, azt csinálsz amit akarsz :D

2013. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nem írtunk alá semmit."


- Ez biztos nem így van; minden iskolában év elején ismertetik a házi rendet, amelyet Ti tudomásul vesztek. A beiratkozással pedig a pedagógiai programot is lefogadjátok. De nem is ez a fontos.


A dolgozattal együtt érdemes egy fogadóórán meglátogatni a történelemtanárt.

2013. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
volt olyan,hogy anyám hívott,hogy megyünk temetésre.El vette a telefonom.Apám utánna bement az iskolába,hogy mit képzelnek.KB. 2 hónapig volt ott a telefonom,mert apa külföldön dolgozik.Nálunk is ott volt 2 hónapig az igazgató telefonja.És ez csak 1 csörrenés úgy,hogy egyből ki vettem a táskából a telefont és kinyomtam
2013. jan. 20. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!