Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elgondolkodtam, és arra...

Elgondolkodtam, és arra jutottam hogy szerintetek van ilyen ember?

Figyelt kérdés

iskola menője,van barátnője,kítűnő tanuló,mindenki szereti/kedveli,jól néz ki,nem dagadt,gazdag,sikeres??

(csak a személyes véleményeteket kérdem hogy szerintetek van-e. szerintem ilyen nincs.)



2013. jan. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. Én ilyen voltam.
2013. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:

Volt iskolatársam. Jól nézett ki, mindenből kitünő úgy, hogy napi fél órát tanult középiskolában, míg sokan a 3-as 4-ért napi 3 órákat tanultak.

Sportban is jó volt, jó mozgású srác. Sportos testalkat..mi kell még?

Ja igen. kedvelték, mert jó humorérzéke volt és rendes, közvetlen srác. Picit sem felfuvalkodott.

Egyetem elvégzése után magyarország egyik legelittebb munkehelyére vették fel, ahová kevesek kerülnek be. Zsenigyerek-csak így hívtam magamban. Most már rég nem hallottam róla, de meglepődnék, ha rosszra fordult volna a sorsa. Ügyes volt munkában, szorgalmas, kedves, okos, udvarias, talpraesett--és ezek olyan harmonikus jellemben, hogy ez tuti nyerő az életben.

..és a legfontosabb: az esze, a felfogása és a testalkata mind adottságok voltak. Saját bevallása szerint is...mondta, -hogy ő nem tehet róla, hogy megjegyez minden infót, egyszer elolvasta és megmaradt. Bármikor előhívta, ha kellett. Ez van:)

Egy ilyet ismertem.

2013. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, persze. Ismerek ilyet. Bár az iskola menőjéhez meg a mindenki kedveli-hez hozzá kell tenni, hogy a többség kedveli, de irigyek és ellenségesek azért mindenhol vannak. Tehát az azért nem igaz, hogy 100%-ig mindenki kedveli, de mondjuk 99%.
2013. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a közösség normális, és alapvetően rendes elveik, értékrendszerük van, akkor igen. Nálunk nem volt, mert nálunk (még akkor is, ha nagyon kirívóan durva emberkék nem voltak) a hangadó, hülyéskedő, hangember, tanároknak beszóló srácok meg pasiknak magukat kellető harsány csajok voltak a menők, és persze ezek közül egyik sem volt osztályelső.
2013. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindennek tetszeni lehetetlen, akarni bolondság. Egy embert nem szerethet mindenki. Készségtárgyak mellett senki sem lehet kiváló. Egyik barátnőm színkitűnő volt az iskolában, 5-6 tárgyból dicséretes ötös volt, stb., de a technikatanár lerontotta a jegyét 4-re.
2013. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!