Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy dolgozhat multinál ilyen...

Hogy dolgozhat multinál ilyen igénytelen ember?

Figyelt kérdés

Bementem ma a kisboltba vásárolni, bejött két pasi az egyik irodaházból, nem is figyeltem rájuk előszőr, csak annyit, hogy egy szál csíkos pólóban volt nulla fokban az egyik, de majd fellökött (jellemzően ezekre a nagyképű, multinál dolgozókra) és ahogy elment mellettem, valami eszméletlen büdős volt! Követte őt a kollégája, és bizony, annak is volt szaga!

Nem értem, "szerencsételen" annyit dolgozik, hogy nincs ideje mosakodni, mosni? A főnökét, kollégáit, őt magát nem zavarja? Ápolatlan is volt, bozontos haj, és szakáll, és ehhez párosult a nagyképüség, már ahogy betette a kisboltba a lábát és nagyképüen odahalizott.

Ennyire pótolhatatlan lehet a munkahelyén, hogy a szaktudása übereli az ápolatlanságát?

Viszont, mint írtam, a kollégája is büdős volt. Vagy minél ápolatlanabb valaki, annál nagyobb az esély, hogy multinál(ez egy bank a rajta lógó kártya alapján) dolgozhasson?



2013. jan. 14. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak pólóban volt és büdös, akk nem lehet h a közelben sportoltak vhol és kiugrottak a boltba?
2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért, jellemző a multikra, hogy munkaidő kiugrálnak sportolni? Viszont ha sportolni van ideje munkaidő alatt, akkor utána tusoljon már le!

Egyébként meg csíkos, elől fent gombos póló és farmer, nem épp sportruházat.

2013. jan. 14. 16:15
 3/8 A kérdező kommentje:

Még annyi, a sporttól megizzadt embernek egész más a szaga.

Ennek emberszaga volt. Büdös.

2013. jan. 14. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnád, milyen büdös nálunk az egyik főorvos. Alig lehet megmaradni vele a rendelőben, az orvosi szobában folyamatosan szellőztetni kell, a műtőben pedig szegény paciens a szagtól bekábul.

Egyetemen is több csöves kinézetű tanárom is volt, ha nem tudom hogy ő xy professzor, simán bedobok egy kis aprót a sapkájába :)

A fenti példától annyiban térnek el, hogy ők nyilván tanultak, okosak, de egy multihoz a nagybácsi beintézi Pistikét, berakják a gazdaságiba, lehet két számot nem tud összeadni de majd megcsinálják a beosztottjai, ő meg felolvassa a megírt jelentéseket. De lehet tényleg valami szaktekintély, tulajdonos, aki nem szeret fürdeni.

2013. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy protekciós, vagy vmi fejes ott, aki kb. nélkülözhetetlen. Egyéb esetet én sem tudnék elképzelni.
2013. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mustafa33 ***** válasza:
Én még nem láttam banki alkalmazottat aki nem öltönyben és nyakkendőben volt munkaidőben. Vagy Kassa ennyire elmaradott hogy itt még a bankárok sem járnak trehányan és nem büdösek? ☺
2013. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Ja, közben rájöttem. Ők voltak a rothadó kapitalizmus büdös újgazdagjai. Akik gennyesre keresték magukat. ☻
2013. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha észrevetted az ilyen emberek sosem olyanok mint az átlag. Zuckerberg is papucsban jár :D
2013. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!