Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másnak is ilyen igénytelenek...

Másnak is ilyen igénytelenek a környezetükre a női ismerősei?

Figyelt kérdés

Nem tom kinél h van de nálam a húgom után rengeteget kell takartai, pedig én tényleg kocka vagyok.

Minden nap taknyos zsebkendők, félig megevett és ivott kaják ,teák, üdítők tömkelegét viszem el nem csak a géptől de minden honnan. A smink készletéről nem is beszélve. A konyhában rendet kell csinálni utána a fürdőszobában, a cipós szekrénynél...

21 éves felönt nő létére ez szánalmas.


23 F



2013. jan. 26. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a Szecsődi Karcsi bátyja vagy?
2013. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én hugom meg büdöseket fingik.
2013. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Voltál te már lányok koliszobájában? Na, AZ az igénytelenség. Állítólag a lányok kényesebbek az ilyesmire, de érdekes módon ami koliban eddig megfordultam, mindenhol mocsok, szemét, szennyes ruha szétdobálva az ágyon, több napos mosatlan edények, kajamaradék, senki se takarít, igénytelenség a köbön. És ha más, gyakorlatilag idegen emberekkel együtt közösen így élnek, akkor képzelem, otthon a saját szobájuk hogy nézhet ki. nem állítom, hogy minden kollégista lány ilyen (én se vagyok ilyen, ezért is nem éreztem magam jól egyik koliban se), de én eddig csak ilyennel találkoztam.
2013. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első nem ismerek semmilyen Szecsődi Karcsi-t.
2013. jan. 26. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem igénytelenség, ez rendetlenség. Az az igénytelenség, ha sosem porszívózik, vagy takarít. Én is szétszórva hagyom a taknyos zsepiket, a ruhákat ledobom a szőnyegre, vagy a szekrénybe dobálom, a sminkkészletemet elől hagyom, mert mindennap használom, meg rendetlenség van a szobámban. A poharakat, teákat, üveget én is behordom, mert nincs kedvem minden 10. percben kimenni a konyhába újratölteni magamnak.


Hetente-kéthetente összetakarítok mikor nagy már a kosz, vagy nem lehet bejönni a rendetlenségtől a szobámba, mert minden útba van. Meg 1-2 naponta kiviszem a poharakat, tányérokat. Nem jár ide hozzám senki se vendégségbe, vagy aki igen az ugyanilyen rendetlen. szóval nem nagyon érdekel. Összetakarítok más napra ugyanolyan nagy a rendetlenség, szóval felesleges állandóan csak poklásznom. Fürdök mindennap, a szobám nem büdös, nem rohad benne semmi, csak káosz van. Szépen öltözködök, sminkelek, foglalkozok magammal, a ruháim sosem koszosak meg én sem szóval nem nagyon érdekel az itthoni környezetem. 18/L


Lehet a hugod is így van vele.

2013. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen kb így de ez akkor is undorító.

Bár ez csak az én véleményem.

2013. jan. 26. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is Undoritó 20 Fiú!! De kérdezt meg tőle mi a baja? hogy Nem jól megy neki az élet hogy ilyen, meg mond hogy egy férfi se fogja el venni ha ilyen lesz :D
2013. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Aki trehánynak születik az is marad... Független, hogy nő vagy férfi.
2013. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Számítógépezés helyett vehetnél pár extra nyelvtan órát.:)
2015. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!