Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közös téma nélkül össze lehet...

Közös téma nélkül össze lehet valakivel barátkozni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a baratsag nem egy közös teman mulik. Hanem kölcsönös szimpatian, hasonlo erdeklödesi körökön, hasonlo beallitottsagon.

En mar az elsö percben erzem egy idegennel, hogy lehetünk-e baratok vagy nem, attol függetlenül, hogy mi az elsö tema, ami feljön.

2013. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az meg milyen? Kell egy téma.
2013. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet. Sokszor van úgy, hogy egyszerűen szimpatikus a másik - és nem azért, mert pl. ugyanazokat a sorozatokat nézi, mint én -, hanem csak érdekel maga a személye.
2013. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem mindig adódik közös téma, ha akarnak találni.

Nem kell rögtön nagy lelki dráma, a teljesen semleges témák is remek induló alapanyagok lehetnek.

Az induló témák után, ha a másiknak szimpatikus a stílusa, úgyis fognak találni más apropót is a további kommunikációhoz.

Idős nénik csinálják ezt aranyosan, mikor receptet cserélnek, vagy hímzésmintát... ^^ ...a gyerekek ugyanezt csinálják, csak valami épp divatos kártyával, amit gyűjtenek.

2013. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tedd fel a számba jöhető barátnak, smár meg is van a közös téma.

(Mellesleg lehet a barátság olyan is, hogy mind a ketten a magatok gondolataival vagytok elfoglalva, de azért nyitottak vagytok a másik érdeklődési köre felé is. Meg aztán például egy matematikus problémaköre kevéssé fedi az enyémet, de azért egy jó Pierre Richard film mindkettőnknek tetszhet.)

2013. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen. Ha téged érdekel te is érdekelni fogod. Ebben a sorrendben
2013. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MINEK?????
2013. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nincs, és sejthető hogy nem is lesz közös érdeklődési körötök vagy akármi "közös", akkor totál felesleges. Minek is...
2013. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!