Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vélemény kifejtéseket szeretné...

Tavaszi Felvágott kérdése:

Vélemény kifejtéseket szeretném kérni, ugyan is én szeretném a beszédemet fejleszteni!? .15 éves vagyok még csak de nem szeretnék olyan lenni mint a többi gyerek ők mind olyan egyformák és alpáriak.

Figyelt kérdés

Én is szeretek szórakozni de amit a kor osztályom csinál az már szörnyű.

Tudnátok küldeni egy oldalt ahol intelligencális tudásomat/szókincsemet fejleszthetném?



2013. jan. 29. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok oldalt, de tudom javasolni, hogy olvass minél többet.

Nem ponyvát, hanem lehetőleg szépirodalmat, színvonalas regényeket.

Sajnos ma már a bemondók is csak nyökögnek a rádióban...

2013. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
intelligencális ezen marha jót röhögtem.:D Egyébként osztom az előttem szóló véleményét klasszikusokat olvass ilyen alapokat Shakespeare,Goethe ilyen alapokat vagy figyelj oda irodalom órán aztán ha megtetszik valamelyik költő író akkor nézz utána..
2013. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arany Jánosnak gazdag szókincse van. De a többi klasszikus magyar író, költő olvasása is fejleszti a szókincsedet,
2013. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

inteligens, intellektuális. Könyvek olvasása fejleszti bizony, szépirodalom esetleg filozófia.


Elsőkörben javaslom a mondatvégi írásjeleket egy kicsit pontosabban rakosgatni.


Mert nehezen vehető ki hogy azt szeretnéd e tudni tőlünk, hogy szeretnél e véleményt kérni, vagy azt hogy szeretnéd e fejleszteni a beszédedet.


Mit keres ott aza kérdőjel??? o.O


:) Am hajrá, sok sikert!

2013. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inteligenciális elnézést kérek! Valahogy így sikerült ki fejtenem magam.Lenne egy hozzá szólásom a "Figyeljek oda irodalom órán...szivesen tenném ha az osztály társam nem zavarná meg azt. és a tanár nm szidna minket :D
2013. jan. 30. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyar nyelv azért szuper mert nagyon könnyü benne új szavakat létrehozni. De erre már pont van egy jobban hangzó szavunk. :)
2013. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!