Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kiközösítés az mindig...

A kiközösítés az mindig szándékos dolog?

Figyelt kérdés
Egy iskolai osztályban, ha valakit kiközösítenek, azt előre elhatározták, hogy ki lesz onnan közösítve, szóval szándékosan teszik, vagy nem határozták el előre, csak pusztán senki se foglalkozik vele, senkit se érdekel?
2013. febr. 5. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi más?

Majd véletlen.

2013. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Is-is szerintem.
2013. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegyik közrejátszhat a dologban.
2013. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem úgy történik, hogy az első találkozáskor kiszűrik egymást a hangemberek, és rámutatnak egy srácra... az sztem nem szándékos, hogy milyen klikkek alakulnak ki. De az utána már szándékos, ha úgy döntenek, hogy megkeserítik az életét.
2013. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer meg lehet valakit bántani véletlenül. De évekig kínozni csakis szándékosan lehet.
2013. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Az, hogy nem vesznek számításba, nem foglalkoznak veled nem feltétlenül szándékos, de ha már bántanak, sértegetnek, az igen.
2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!