Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, nők! Szerintetek a...

Lányok, nők! Szerintetek a piszoár nem undorító?

Figyelt kérdés
Nem szeretem azokat a pasikat, akik használják. Szerintem gusztustalan, hogy egymás előtt pisilnek, illetve le sem lehet húzni maguk után, büdös.
2013. febr. 11. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2013. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet lehúzni egy piszoárt? Láttál te már ilyet vagy csak hallomásból mondod?
2013. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De gondolom ha két vadidegen pasi pisil egymás mellett, akkor vagy a plafont nézik, vagy maguk elé néznek. Nem hinném, hogy pont a másikét néznék, hogy nekik nagyobb van-e. Szerintem egy pasinak jobb is, mert csak lehúzza a sliccét és már pisilhet is. Míg egy lánynak vagy a térdéig le kell húznia a gatyáját.
2013. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Te aztán ritka idióta vagy...
2013. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én srác vagyok, de sosem gondoltam undorítónak. Senki se néz rá a másik farkára, még ha dumálok is a mellettem lévővel, akkor se. A piszoárt is le lehet húzni amúgy, jobb helyeken érzékelős, ami lehúzza magát, ha elmozdulsz előle, így büdösnek sem mondható. 19/F
2013. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a csapba brunzolni undorító.
2013. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
Undi. Sose tudnek mäsok elött pisilni! Läny vagyok.
2013. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondják a csajok, akik párosával járnak a klotyóra...
2013. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Azért aranyos, ahogy láthatóan életedben piszoárt nem láttál, de hogy felháborodsz rajta:)


A hagyományos piszoárokat le lehet húzni, az újabbak meg maguktól húzzák le magukat, mikor végeztél.

Van olyan speciális piszoár (például egyes töltőállomásokon is ilyet használnak), amiket természetbarát meggondolásból direkt úgy terveztek, hogy ne használjon vizet (tehát spórol a vizen), de azok is úgy vannak megcsinálva, hogy azok sem bűdösek.



Amúgy meg piszoár az a találmány, ami miatt ha én elmegyek bárhova, is ott ki kell mennem pisilni, akkor várhatóan semmi vagy kevés várakozás után már végezhetem is a dolgomat, míg a női wc előtt kilométeres sorok állnak.


És hogy a végére egy kis Freudot is idézzek:

szerintem neked cak péniszirigységed van (amit meg is értek)

2013. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de egyáltalán nem találom undorítónak, szerintem egy nagyon hasznos és praktikus találmány. Ha tehetném, én is használnám. És valóban le lehet húzni, tehát a kérdező még életében nem látott olyat. Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
2013. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!