Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem undorító, amit...

Csak szerintem undorító, amit a családom evés közben művel?

Figyelt kérdés

Amikor az asztalnál eszünk, rendszeresen valamelyikük odafingik vagy belebüfög a képembe. És szerintem ez rohadt undorító. Persze amikor szólok nekik, hogy ne csinálják, mert zavaró, velem ordibálnak, hogy akkor takarodjak felfelé.

Most úgy őszintén, ez normális??

14l


2012. okt. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Sosem értettem azokat az embereket akik idegeneket megtisztelnek azzal, hogy nem sz@rnak az orruk alá, saját családtagjaikkal szemben pedig sportot űznek az undorkodásból. Természetesen egy véletlenül kicsúszó büfi simán elnézhető, még mosolyogni is lehet rajta, de ez amit írsz hányingerkeltő.
2012. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát egyáltalán nem etikus. Próbálj inkább egyedül enni ha lehet, hogy ne legyen veszekedés belőle. Rajtuk már úgy sem változtathatsz, főleg ha felnőttekről van szó. Így legalább te meg tanulod mit illik és mit nem. Mi volna ha vendéglőben is így enne valaki:)
2012. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha az én családom ilyen lenne nem ennénk közösen
2012. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én sem ennék velük, csak akkor meg azért ordibálnak, hogy menjek oda enni. :S
2012. okt. 1. 21:21
 5/7 mustafa33 ***** válasza:
100%

A családodat nem válogathatod meg. Sajnos.

És az is sajnos, hogy manapság az úriember fogalma pejoratív értelmű lett. De az ilyenekben mit te van reménye a nemzetnek újra kultúrnemzetté lenni.

2012. okt. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan mértékben függetlenedni, amennyire csak képes vagy nagyobb konfliktusok nélkül. Időnként megemlítheted csendesen, hogy az ordibálás nem old meg semmit, csak mindenkinek - az ordibálónak is - rosszkedvet okoz.

Sajnállak, de ne add fel!

2012. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó: Már mondtam nekik egy csomószor, de csak kiröhögtek...ebből is látszik, mennyire primitívek...

2012. okt. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!