Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, nők! Szerintetek a...

Lányok, nők! Szerintetek a piszoár nem undorító?

Figyelt kérdés
Nem szeretem azokat a pasikat, akik használják. Szerintem gusztustalan, hogy egymás előtt pisilnek, illetve le sem lehet húzni maguk után, büdös.
2013. febr. 11. 16:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csapba??? Azt azért megnézném....:D
2013. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi ácsi.Egy női nyilvános WC ben is olyan szagok vannak hogy kihányom a belemet.Iskolában,plázában,reptéren.Jó,egy mosdó nem éppen a jó illatáról kell legyen híres,de sok helyen jártam már és irdatlan gusztustalanságok voltam szemtanúja .Pisi a földön,wc papír dekoráció itt ott, menstruációs undormányok. Fekália parádé...stb stb.


Szerintem nem különbek se a női/férfi kivételek akik nem tudnak normálisan használni egy mosdót.

A legtöbb embert nem fogja érdekelni ha mellé megy,vagy az ürülékével összekeni a berendezést,mert nem otthon van,kényelmes, egyszerűen nem érdekli.Ez persze csak egy megállapítás.


A kérdésre visszatérve,a férfiak jobb esetben nem lesnek át...a többi meg szerintem magától értetődő.

2013. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A csaposoknak... :D Most megkapom a magamét, de sebaj.

Panelban dolgoztunk, lépcsőházat csináltuk és ugye senki nem engedett be wc-re. Utcára meg nem lehetett elmenni mert körbe házak voltak. Bementem a tárolóba és belepisáltam :-D Ha nem engednek be akkor megoldom.

2013. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mustafa33 ***** válasza:
100%

Én sem szeretem, de praktikusabb mint a körül pisált ülő kagyló, amire a nők sem ülnek rá inkább magasból lőnek mellé a nőiben. Mert a piszoárt nem lehet elvéteni ☺, és ha régi formájú, akkor a csőre belóg a micsoda alá is és semmi nem csöppen mellé.

Egyébként mit zavar egy lányt, hogy a piszoár büdös? vagy valamiért oda jár? ☻

2013. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 mustafa33 ***** válasza:
100%
Katonaságnál pedig még csak nem is budi volt, hanem latrina, ott harmincan ültünk egymás mellet nagydolgozva. Ezt is meg lehet szokni, ha muszáj. Voltak akik közben kártyáztak ☺. Addig sem kellet dolgozni (munkaszolgálatos a komcsiknál).
2013. febr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi legalább tudunk játszani is közben :)

http://www.youtube.com/watch?v=OlCe0VIL0Eg

[link]

Csak ne valami bonyolult figurát kelljen csinálni, mert akkor úszik minden...

2013. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Takarítóként mondom, hogy sokszor a női wc jóval gusztustalanabb...
2013. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabb, higiénikusabb, legtöbbször sokkal tisztább, mint a csésze. Amúgy sincs semmi keresnivalód a férfi wc-ben. Akkor miért is zavar?

"Nem szeretem azokat a pasikat, akik használják."

Az ostoba libákat sem szeretik túl sokan.

2013. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hiába emeled ki a kérdést, továbbra is egy idióta vagy
2013. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"Nem szeretem azokat a pasikat, akik használják" <- Nem szeretem az álszent sznob p*csákat!
2013. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!