Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért gázos dolog az, ha...

Miért gázos dolog az, ha facebookon bejelölök olyan iskolatársaimat, akiket nem ismerek, csak a nevüket hallottam már?

Figyelt kérdés
Élőben lehet nem beszéltem még velük de a nevüket már hallottam, tudom hogy kicsodák, ők lehet nem tudják én ki vagyok, de meg tudják nézni. Ha így bejelölök pár embert ismerősnek, abban mi rossz van?
2013. febr. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi jó van abban,ha olyan ismerőseid vannak,akik a létezésedről sem tudnak,vagy ha tudják is,nem érdekled őket?Szerintem olyanokat jelölj be,akivel legalább köszönő viszonyban vagytok.
2013. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem ismered őket.
2013. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nincs benne, csak gyerekes és felesleges dolog. Nem a mennyiség, hanem a minőség volna a fontos.
2013. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

b.zis,nyálas,gyerekes,primitív,beteges,puncsos,stb.

Minek próbálsz kapaszkodni ismeretlenekbe?Nagyon kulacsos,ne tedd!!!Virtuális spanolás,iszonyú gáz.

2013. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt pár ilyen ismerősöm van, főleg kisebbek jelöltek be a sulimból.Most vagyok 12.es és csomó kilencedikes jelölget,de nem fogadom már el mert nagyon irritáló az hogy a kis életük ráfolyik az én híroldalamra,és látom ahogy kommentálgatják egymás dolgait,unalmas és nem érdekel.Tudom hogy csak a képeimet akarják nézegetni,vagy + egy ismerősnek jó vagyok.


Ezért kérlek te se jelölgess olyanokat akikre kíváncsi vagy,de még nem is beszéltél velük.

2013. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert az a dolog lényege, hogy olyan embereket jelölj be, akiket ISMERSZ.

Nem a "hallottál róluk, és tudod a nevüket, de a büdös életben soha nem beszéltetek" figurákat.


Én rendszeresen visszadobom azokat, akik hallották a nevem és úgy jelölnek be. Én nem ismerem őt, ezért nem vagyok rá kíváncsi.

2013. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!