Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy 15 éves lány vagyok...

Egy 15 éves lány vagyok tudnátok segíteni nekem abban hogy hogyan vigasztaljam meg a barátomat?

Figyelt kérdés
eléggé össze van törve most műtötték a lábát és nagyon nagy fájdalmai vannak már mindent megpróbáltam de sikertelenül

2013. febr. 17. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem picit hagyd őt, és majd 1-2 nap múlva próbálkozz. Addigra talán megnyugszik. :) Sokkal nehezebb dolgod lenne ha elveszitette volna egy közeli rokonát. 15/f
2013. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de minden nap chatelünk és már nem tudom mit mondhatnék neki
2013. febr. 17. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:

ő szokott rám írni mindig

megbántani meg nem akarom

2013. febr. 17. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem szenved, egy férfi tűr.
2013. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de én arra lennék kíváncsi hogy mégis hogyan vigasztaljam meg

16 éves a barátom egyébként

2013. febr. 17. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:

ilyen helyzetben vigasztalni nem lehet senkit, nem olyan helyzet, nem halt meg senkije, nem csináltál te neki semmi rosszat, támogatni kell

elég,ha mellette vagy, és ezt érzi, hogy teljesen mellette vagy, és érte

2013. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :DD
2013. febr. 17. 21:00
 8/9 anonim válasza:
tapasztalatból mondom, hogy nem tudod megvigasztalni :D idén műtötték nekem is, nekem szerencsére nem fájt, viszont kétszer annyi ideig voltam gipszben és egy töréssel járó kezelés is kétszer annyi ideig tartott, mint egy egyszerű. gyakran volt tele a tököm nekem is, de mindig voltak itt barátok meg rokonok is. elviselhető így visszagondolva rá, már nem is első lábtörésem volt, csak az a helyzet, hogy a mozgás hiányzott az egészből, a sport meg a bulik. hamar rendbe jön ő is szerintem. 17F
2013. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!