Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én vagyok egy lánynak a...

Én vagyok egy lánynak a legjobb fiú barátja. Imádjunk mindaketten egymást mint barátok. Mindig viccelődünk egymással de egy viccel nagyon megsértettem ezzel:"megy bebaszni a kicsi vivike"bocsánatot kértem. De nem fogadja el mit tegyek?

Figyelt kérdés
akárhogy bocsánatot kérek azt mondja hagyjam békén le vagyok szarva. az osztályunkba mindenki lek*rvázza a háta mögött egyedül én nem nem tudja h milyen barátot veszít el. és már azt se engedi meg h írjak neki.egyedül én ezzel a 4 szóval sértettem meg... de ő is szokott sértegetni de mind2 tudjuk h csak viccelünk de most ez a vicc túl druva volt. 15/F

#barát #legjobb barát #bocsánatkédés
2013. febr. 23. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez öt szó volt. A funkciószó is szó.


Amúgy szomorú, hogy ennyin megsértődik, főleg, ha szoktatok ilyeneket mondogatni egymásnak, nem tudom, miért nem látja, hogy csak hülyeségből mondtad.

2013. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha k.rva, minek foglalkozol vele??

Ha nem akar kibékülni, hát nem akar. Most még szar, persze, de később majd rájössz, hogy jobb volt így. (Jó, mondhatod, hogy nem ismerem, de azért, ha egy egész osztály k.rvázza, akkor nem hiszem, hogy egy kis szent lenne.)

Keress más barátot/barátnőt magadnak!

2013. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

#1

#2

ennyire érzékelten embereket sem b*szott még a világ..


Te pedig, próbálj valami "nagy" dologgal bocsánatot kérni. Tegyél valami olyat, amit még nem,amiről azt gondolod, hogy biztos megbékél tőle.De vigyázz, hogy nehogy azt vegye le belőle, hogy cikized, mert onnan veszve van...

Sok sikert, remélem kibékültök! :)

2013. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző vagyok, bocsánat az #1, nem volt annyira durva.
2013. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az a kérdés vivike tényleg bebaszni ment e?, de ha ezen besértödöt akkor nem te vagy a "lánynak a legjobb fiú barátja" és egy hisztis kis pi**a. Na meg a háta mögött mindenki ......, gondolom semmi okot nem adott rá (egy csendes visszahúzódó semmi cicoma kislány aki soha senkit nem bántana meg, jó tanulmányi eredményeivel akar kitűnni a sötét tömegből és nem vergődik, a telefonja típusával és árával. ( ez a mai tinilányok 99°%-ra igaz :)) )
2017. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kibékültetek már?
2022. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!