Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a két legjobb...

Mit tegyek, ha a két legjobb barátnőm egymással jobban elvan, mint velem?

Figyelt kérdés
Tavaly óta hárman vagyunk legjobb barátnők. Eddig semmi baj nem volt, megvoltunk egymással, nem is veszekedtünk. De az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a két barátnőm jobban élvezi egymás társaságát, mint az enyémet. Ráadásul még egy helyen is laknak, így együtt mennem haza busszal, és utána a délutánokat is együtt töltik. Igaz, hogy egymásról nekem mindig szoktak mondani ezt-azt, de mégis jobban megvannak. És ha nekem mondanak egymásról dolgokat, akkor mi a garancia, hogy engem nem beszélnek ki, értitek? Szóval már egyre jobban félek, hogy mi lesz, ha elveszítem őket. Vannak dolgok, amikkel idegesítek, de nem teszem szóvá. Viszont ha már nekem rossz napom van és nem vagyok jó passzban, már egyből szóvá teszik. Szóval légyszi segítsetek!!

2013. febr. 12. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2020. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!