Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátnőm édesanyjának születés...

Barátnőm édesanyjának születésnapjára milyen virágot illene adnom első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb 2-3 hónapja járunk, és most fog majd bemutatni szüleinek, és anyjának akkor lesz a születésnapja, és gondoltam viszek ajándékot neki. A csoki már megvan, hogy mit szeret, de virágban is gondolkodtam, de arról fogalmam sincs, hogy mit kellene. Barátnőm csak azt mondja, hogy mindegy az, meg hogy nem fontos, de én akarok, és kérdésem, hogy ilyen helyzetben-eseményben milyen fajta-féle virágot illik adni? Köszi.

2013. márc. 11. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Klasszikus a rózsa! De kizárólag fehér vagy rózsaszín!

Sárga vagy vörös, az felejtős!!!

Ugyanez érvényes az összes többi virágra is.


Ha rózsát veszel, kérd hogy tegyen hozzá még rezgőt (fehér kis apró virág) vagy ha az nincs akkor bármi mást, csak ne legyen magába.

2013. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért, mert a vörös rózsa, és egymagában, azt a párok egymásnak adják? szerelem jeleként talán? köszi a választ!
2013. márc. 11. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen a vörös rózsát a szerelem jelképének tartják! Anyós jelöltnek illetlen lenne!

Nagyon szívesen!

2013. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!