Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Édesapám első valamelyik...

Édesapám első valamelyik autóját kutatnám fel a 71. születésnapjára, hogy induljak el?

Figyelt kérdés

A rendszám megvan, de az még a régi strukturás volt (AA-11-11). Hogy lehet ezt könnyen vagy kapcsolatokkal, némi ismeretséggel megtudni?

A lényeg, hogy nem első sorban megvenni, hanem megtalálni szeretném, aztán a tulajdonossal egyezkednék mibe menne bele.


2012. máj. 16. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet annak már annyi. Ha már a régi típusú rendszáma volt akkor eleve már más lett a nyilvántartása, és szerintem azt az autót már be is zúzhatták vagy eladták alkatrésznek vagy még fene tudja mit műveltek vele. Még a mostani rendszámos autókat sem lehet igazán felkutatni hát még ezeket :S
2012. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szinte lehetetlen,ha nincs rendőrségen ismerősöd.Én is szoktam lekérni BM. adatbázisból rendszámot ,lakcímmel,mert olyan helyen dolgozom.De ez szigorú,ellenörzött keretek között történik.Lehetetlen,hogy szivességből lekérjek,mert egyből észrevennék és csak a legjobb esetben kirugnának.

El kell,hogy szomoritsalak,de ez nem megvalósitható.

Vegyél neki egy ugyan olyan típust,de ne ugyan azt.Szerintem örülni fog annak is.

2012. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző tulaj? Adásvételi vagy ilyesmi? Aztán így visszafelé :D Kicsit nehézkes és nem sok az esélye az tény.
2012. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na :D Nem visszafelé hanem előre... Akinek Ő eladta és így tovább...
2012. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami mást, ha meg is találod nem biztos, hogy őrülni fog neki, akkor meg csak a rém munkád volt vele.
2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!