Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ilyen viccért...

Lőrinc vik kérdése:

Szerintetek ilyen viccért beperelhet az Apple? (Többen utaltak rá figyelmeztetőleg - és tényleg hallani ilyesmi esetekről. ) Köszönöm! Vik

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 11. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném, hogy ezzel foglalkozna az apple. Viszont ez egy nagyon gyökér "poén". Mármint a Jobs feléledt dolog.
2013. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kattintásonkánt fizetnek a reklámért?
2013. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár joghoz értő véleménye érdekelne leginkább. Állítólag szeret kötekedni az Apple, de vajon mibe szabad belekötnie?

1-es: Értékelem az őszinte véleményed. A feleségemmel egy klubba járhatsz, Neki is ez a véleménye a humorérzékemről:-)

2-es: Nem egészen értem a reklám/kattintás dolgot. Miért fizetnek és kinek? Ha nekem, akkor gondolom tudnék róla.

2013. márc. 11. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a vicc akár reklámnak is beillene, ha valóban gyártana ilyen készüléket az Apple. Úgyhogy nem is olyan biztos, hogy be fognak perelni.
2013. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Mi az ami a cikkben nagyon durvának tűnt? Mert ez egy sima cikk, semmi más, vagy már át lett írva?


"Steve Jobs teliholdkor visszatért szelleme büszkén mutatja a faFon-t"


Ha ez az ilyet mondjuk nem illik legalább nyilvánosan leközölni, barátok közt elmenne. Az illető hozzátartozóinak biztosan sértő lenne, már ha látnák. Gondolom neked is az lenne ha példa ként apukádról csinálnának egy ilyen képet. De ez szerintem jogilag nem az Apple-hez tartozna hanem a hozzátartozóira, mert egy cég mint jogi személy jogilag nem valós személy. Így megsérteni se lehet. Volt már ilyen per és nem megsérthető a jogi személy vagyis egy cég. Hozzátartozói viszont zokon vehetik. Én levenném vagy átírnám.

2013. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!