J.Szandra kérdése:

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek a kiközösítenek az osztálytársaim?

Tudom jól hogy nem csináltam semmit!:(



#Kiközösítés...
2013. márc. 13. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy olyan osztálytársad sincs, akivel jóban vagy? Esetleg a másik osztályból? Mert akkor átmehetnél oda.

De ha nem javul, akkor szerintem érdemes iskolát váltani, nem éri meg, hogy évekig rosszul érezd magad az osztályban, és ne legyenek barátaid.

2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm de márcsak 1 év van hátra és még szeretném ha lennének barátaim az osztályból! :/
2013. márc. 13. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja értem... Hát, biztos van egy lány/fiú, aki nincs annyira benne a kiközösítésben. És akkor, amikor éppen egyedül van, odamehetsz hozzá beszélgetni, úgy nem valószínű, hogy bunkó lenne.

Egyébként miért közösítenek ki? Nem vagy nyitott, vagy ilyesmi?

2013. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nahh ez az amit nem tudok...:/
2013. márc. 13. 17:17
 5/11 anonim válasza:
Milyen korosztály és iskola?
2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Általános és 7.o.
2013. márc. 13. 19:40
 7/11 anonim válasza:

Miben mutatkozik a kiközösítés? Nem barátkoznak veled, lekezelnek?

Lehet, hogy nem tettél semmi rosszat, azonban mindegy is, mert hiába teszel bármit is, azt az osztálytársaid kigúnyolják és viccet csinálnak belőled. Sajnos ezt magadnak kell megoldani, mert sem a szüleid, sem a tanáraid nem tudnak segíteni. Keresned kell egy olyan osztálytársat aki képes komolyan venni és ő vele barátkozni, a többiekről pedig nem tudomást venni. Előbb utóbb megunják, ha nem reagálsz.

Nagyon FONTOS, hogy sose hagyd magad megalázott helyzetbe hozni, mert akkor azt ki is fogják használni továbbiakban!!!

2013. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tanórákon jelentkezz sokat, pl. irodalomórán verselemzéskor nyugodtan mond el a véleményed, ezzel is magabiztosságot mutatod.
2013. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!!! :))
2013. márc. 16. 18:02
 10/11 makkroland válasza:
Probál meg az osztálytársaid kedvében járni , pl: segíts nekik a tanulásba , felelj helyettük , menj el közösségekbe (vagyis "bandázz") , ne légy azért okoskodó és hogyha van valami kaja (süti,keksz,.....) nálad akkor kináld meg asz osztálytársaid. Sok szerencsét :)
2013. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!