Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok/Nők szerintetek, hogy...

Lányok/Nők szerintetek, hogy üljön egy pasi?

Figyelt kérdés
A kérdésemmel arra célzok, ha egy pasi leül,milyen ülési pozíciót vegyen fel? :] nektek mi tetszik?:]Ezt szeretném ha kifejtenétek bővebben és kérlek benneteket,kort is írjatok! :]
2013. márc. 18. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés ezen még sose gondolkodtam :D

Nekem mondjuk bejön ha egy pasi lazán ül : széttett combok, széttett karok. Én kicsit hominak tartom, ha egy pasi összezárja a lábát, behúzza a nyakát. De ettől még persze nem biztos hogy homi is.

23 N

2013. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindegy hogy ül, csak keresztbe ne tegye a lábát! Jah és rózsaszín inget se vegyen fel soha!
2013. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Márciuska ***** válasza:
Én éppen azt nem szeretem, ha szétteszi kezét-lábát, mint egy nagy pók, és szinte fekszik. Üljön lazán, de ne terpeszkedjen, mintha övé lenne az egész helyiség! A keresztbe tett lábbal szerintem semmi gond, teljesen normális. Én is keresztbe teszem, ha úgy kényelmes. Ja, és ne tegye fel a lábát az asztalra! A láb nem az asztalra való!
2013. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasik a Pasi nevű bolygón élnek. A férfiak meg úgy, hogy bele tudjatok ülni.
2013. márc. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!