Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én vagyok olyan, hogy ha...

Csak én vagyok olyan, hogy ha rám köszön valaki aki nem ugrik be hogy ki, akkor is köszönök neki? Más nem szokott ilyet?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy valakinek új haja van, vagy bármi más rajta, mert rég nem láttam, és rám köszön, én meg meglepődök, hogy ki ez, nem is ismerem.

Aztán fél perc után beugrik...

És ezért, mert sokszor járok így, mindenkinek egyből köszönök, ha rám köszönnek...


Ha meg engem nem ismernek meg, és köszönök, akkor néznek mint a hal. :D

Csak én vagyok ilyen egyedül? Vagy más is szokott ilyet?



2013. márc. 19. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom magamról hogy rossz az arcmemóriám, úgyhogy gondolkozás nélkül visszaköszönök bárkinek.
2013. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
simán visszaköszönök mindenkinek és nem is gondolkodom rajt, hogy ki lehet ( kivéve, ha jó nő )
2013. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én falusi vagyok, itt akit sosem láttam még, annak is köszönök, ha rám köszön, ha nem.

De ha én köszönök, és nem köszön vissza, onnantól többé nem fordul elő az, hogy köszönjek neki.

2013. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vissza szoktam köszönni, csak néha a jó napotot meg a sziát keverem, mert nem ugrik be, honnan is ismerős az illető. Néha ki is ül az arcomra, hogy lövésem sincs, ki az illető, már volt, hogy utólag bocsánatot kellett kérnem, hogy nem ismertem meg, mert nem a megszokott környezetében találkoztunk.
2013. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is mindig visszaköszönök, ha nem is tudom ki az illető. Nem kerül semmibe, sima udvariasság.
2018. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!