Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyre több a "sötét"?

Egyre több a "sötét"?

Figyelt kérdés
Egyre több a sötét ember gyakori kérdéseken, akik komoly kérdésekből is viccet csinálnak, nem bántom őket, mert sok olyan kérdés van, amit csak tudatosabbá vált emberek értenek meg. Valamint még fiatalok, és nem tudnak megfelelően önállóan, saját véleményt alkotni, és megvizsgálni az dolgokat, amik körülöttünk, (mindenki körül) jelen van, vagyis a média, stb általi butítás, eldöntésképtelenítés. éld a szürke hétköznapokat, dugj, igyál nőzz, vegyél iphonet, vegyél kocsit, mert anélkül biza semmi vagy. És ehhez hasonló dolgok... idővel remélem ilyen dolgokról is nyíltan mernek beszélni az emberek, mert aki ilyesmit felhoz azt nem normális, paranoiás embernek nézik, holott NEM AZ! Kicsit nem ártana mindenkinek elgondolkodni, élet e ez az egész.
2013. márc. 29. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos hozzá kell szokni :) A divat diktálja a hülyeségeit, a sok díszmajom meg követi, és aki nem ilyen felfogású, az rögtön le van nézve. Nekem sincs iPhone-om és nem is lesz, mert vannak sokkal jobb telók + nincs rá pénzem. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, és kész:D
2013. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, pont azok a sötétek akik magukat felvilágosultnak hiszik. Képtelenek a jót látni a dolgokban, és tényleg paranoiások. Mindenben az összefüggéseket keresik. Elég unalmas más a sok "felvilágosultból". Ti is csak itt veritek a nyálatokat a net-en, ez lenne a nagy tudatosság? A tudatosság, mint akármi más, tettek nélkül mit ér?

A legtöbb ilyennel foglalkozó oldalon egy rakás pesszimizmus gyűlik össze. Semmi jóról nem szól, ez rossz, az rossz. amaz rossz.

2013. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, neked nem ártana elgondolkodni, mielőtt a fél világot minősíted. Hidd el, anno én is úgy gondolkodtam, mint te, aztán később rájöttem, hogy elsősorban rajtam múlik, hogy milyennek látok másokat, te most leírtad a rossz oldalukat, holott jó is van, de azt nem veszed észre, mert nem akarod észrevenni.
2013. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen, munkatársaimmal teljesen jó a kapcsolatom, sőt van akinek még múltkor egy üveg svájci bort vittem... csak úgy... Mert örültem, h örült neki, szal igen, leírtam a "legtöbb" ember rossz tulajdonságát de mindenkiben meg lehet találni a jót. Én is tudom. Ezt az írást nem azért szántam, h az embereket sértsem meg, hanem h a média, és maga az egész rendszer miatt ilyen a társadalom.
2013. márc. 29. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A média manipulációs hatásán fintorogni és összeesküvés elméleteket szőni róla ugyanúgy azt jelenti, hogy erős manipuláció alatt vagy.
2013. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!