Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kellemetlen meztelen élmény...

Kellemetlen meztelen élmény előfordult már veled? Akár úgy, hogy téged megláttak, akár úgy, hogy te megláttál valakit meztelenül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig elővigyázatos vagyok. :D
2013. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen.rengetegen megvakultak (időlegesen) miután nudista strandon voltam,a hatóságok (vagy kik) elősszőr vírusra,mérgezésre gyanakodtak. Furcsálták,hogy én látó maradtam.
2013. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy inkább cikinek mondanám, meg viccesnek, utólag már röhögünk ezen. A baráti társasággal voltunk bulizni valahol, de mivel késő volt már és nem volt busz így a barátnőm barátnőjénél aludtunk éjszaka. Egyébként nagyon hasonlítanak egymásra, és volt amikor a barátnőm elment zuhanyozni, csak ugye akkor még a barátnője tusolt akkor ő kiment cigizni a teraszra amit én nem láttam és bementem a fürdőbe hogy akkor csatlakozok hozzá, hogy hamarabb végezzünk, hát nem szóltam hozzá mert csak a függönyt láttam így levetkőztem és gondoltam megijesztem amikor beszállok. Hát sikerült is a ráijesztés, mert amint elhúztam a függönyt éppen egymással szemben álltunk a csajjal és volt ám sikítás, utána meg megcsúszott én meg elkaptam, a barátnőm épp akkor nyitott meg. Hát ez elég ciki volt, de kitudtam magyarázni valamennyire. Cserébe az volt a büntetésem hogy 1 hétig nem mentünk sehova.
2013. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat vagyok meztelen, de kellemetlen élményem még nem volt.

Akik láttalak azt meg nem tudom, nem mondták.

2013. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ágota Nóra ***** válasza:
90%

Volt hogy nyáron meztelenül aludtam a szobámban és nyitva volt az ajtó is,és a bátyám haverjai ffeljöttek és megláttak ahogy alszom meztelen a szobámban.Mert a bátyám szobálya pont szemben van az enyémmel.

13l

2013. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig meztelen alszom. Hugom szobája mellettem van, viszont az én szobámban van a számítógép. Nem is olyan régen történt, h reggel elég korán bejött gépezni a szobámba, én felébredtem a zajra, de csak agyilag, tehát emlékszem rá, de de a szemem csukva maradt és nem is mozdultam meg. Kb. fél óra mulva felébredtem rendesen, és azt vettem észre, h félig kitakarózva, álló farokkal fekszem, tesóm meg mellettem gépezik. Gyorsan visszatakaróztam, és megkérdeztem h mióta vagyok így? Azt mondta, amióta bejött. Igaz mi láttuk már egymást meztelen párszor, nem téma, de álló farokkal elég kínos volt. 18/F
2013. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem rámnyitott a fürdőben, miközben políroztam a bohócot. Elég kellemetlen szitu volt.
2013. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Unokatesóméknál voltam,ő fiú,csak ő meg ém voltam itthon

Ettünk ,fimet néztünk,akkor mondom"elmegyek zuhanyozni"

Elmentem,vetem le a rucim

Akkor hallom hogy üvöltözik hogy"gyere ki mindjárt befosok!"

(Üvegajtó van a wc-néz,de matt-os)

Kijövök,ô elvégzi a dolgát,kijön,megfog,és mondja"hú de jó segged van!,uristen de jó a melled,Te jó ig a puncid! Szép vagy így" elnegy,de viszajön csak pucéran ,úristen gondolom

2019. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Egyszer átjött az egyik fiú baràtom és az öccse hozzánk pizsama partira. Az én öcsém és az ő öccse jól elvoltak mi meg tudtunk beszélgetni. Már késő volt és mondtam hogy elmegyek fürdeni. Bementem, megfürödtem, magam köré csavartam a türcsit. Kiléptem a fürdőszobából és a szobám felé mentem volna de véletlenül nekem futott az öccse és elbotlottam úgy hogy leesett rólam a törölköző. Nagyon megilyedtem és meg is ütöttem magam a padlón. A fiú gyorsan oda futott és látta hogy ott fekszem meztelenül a földön. Kivitt a kanapéra én meg csak pirultam szégyenemben. Aztán felöltöztem és leültünk filmet nézni. Aztán szóba esett és mondta hogy nagyon tetszenek neki.😀 de szerintem ciki volt.

16/l

2019. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem az történt, hogy amikor nyáron szállodában voltunk Balatonnál, bementem a fürdőbe, es belefekudtem a kádba. Elkezdtem en is megdolgozni a hancúrlécet mikor rámnyitott a takarítónő. Konkretan en is o is lefagytunk 5 mp ami akkor egy órának tűnt. Makd elnézést kérve távozott. En köpni nyelni nem tudtam hirtelen... (alapból egyébként egész csinos ni volt 😁😁)
2020. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!