Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Undorító dolog meztelenül aludni?

Undorító dolog meztelenül aludni?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem, hogy a nővérem a szobámban sipákol, hogy "fúúj, te meztelenül alszool?". Megjegyzem semmi keresnivalója nem volt ott, saját szobám van, magamtól kelek, mire a családdal találkozom, már felöltözök. Ennek ellenére most én érzem magam perverznek.

(vicces kedvűeknek: nem, nincs 3 karom vagy nyílt hasi sérülésem)



2012. szept. 7. 20:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem, egyébként mondd neki azt, hogy azért alszol Így, hogy ne bámészkodjon be hozzád.
2012. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Csak nem meglátta a meztelen popsidat?

nem undorító, sőt nyáron sokkal kényelmesebb ruha nélkül aludni.:)

2012. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem undorító, de egy boxer vagy valamit azért felvehetnél.
2012. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanmár... mi is egyszál semmiben alszunk.Olyan meleg van.. Gondolom ha hajnalban kimész pl wc egy köntöst magadra veszel,szóval meg se szólhatnak..Nálunk természetes..
2012. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
90%
Hát,nekem eszembe se jutna,pedig zárt ajtónál alszom,de más szemszögből nézve se undorító.
2012. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem az :-) Én is csak 1 bugyiban alszok, még télen is. Valahogy kényelmetlennek érzem,ha több is van rajtam, ráadásul elég hülyén alszok, éjszaka legalább 50x forgolódok egyik oldalról a másikra, és hát régebben elég rossz volt arra kelni, hogy a pólóm valahogy megcsavarodott rajtam és az ott nyomta a hasamat, ilyesmi...

Ha Neked ez így kényelmes, neki mi köze van hozzá? Te sem szólsz bele, hogy ő hogy alszik, akkor ő se tegye.

2012. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Anyáméknál, még a gyerekek közül négyen vannak otthon abból a 3 lány egy szobában alszik 17,18,20 évesek, az egyik tesóm meztelenül alszik, mindig kivan a büdös pi*áj@ ez eléggé undorító. Apám is mikor vele éltünk nyitott szobában volt meztelenül aludt, ugyan be volt takarózva, de pont az a szőrös se**e volt kint, amit mindenki látott ha bepillantott. De ha saját szobád van akkor nem undorító, kérdezd meg h kopogásról hallottál már?? :D Nem értem én sem mit keresett nálad, semmi köze hozzá hogyan, miben vagy épp miben nem alszol. Ettől nem vagy perverz. Én is szoktam meztelenül aludni mikor nagyon meleg van, de figyelek rá hogy senkinek ne legyen kellemetlen, mondjuk max a barátom lát meg az meg nem gáz :D
2012. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorító, főleg akkor nem ha semmi keresni valója nem volt ott!
2012. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

ha kimegyek, minimum egy torolkozot magamra csavarok.

boxert nem tartok itthon, lany vagyok (:

en is ugy vagyok vele, hogy kenyelmetlennek erzem a pizsamat-polot, de meg a fehernemut is alvashoz, altalaban nem mocorgok alvas kozben, es cirka 8 ora alatt kellemesen bele tudnak vagni a ruhadarabok az emberbe.

2012. szept. 7. 20:51
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

mióta felnőtt vagyok meztelen alszom

és ????

legalább nem kell vacakolni a ruhával ha a párommal ........

:-P

2012. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!