Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért illetlenség étteremben...

Miért illetlenség étteremben magunknak odavinni az étlapot? (Főleg, ha az asztal felé menet útba esnek. )

Figyelt kérdés

Ahogy az egyik étterembe beléptünk az ismerőseimmel az ajtóval szemben egy kis szekrényen voltak az étlapok. Ahogy elhaladtunk mellette elvettem annyit, ahányan voltunk.

Mikor leültünk mondták, hogy ez illetlenség.

Miért?


2013. ápr. 1. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ahol pincér van az az ő dolga!Munkaköri kötelessége!
2013. ápr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pincérként mondom hogy jól tetted, megspóroltál nekem egy kört. Persze csak ha a főnök nem látja! :) Amúgy nekem kéne odaadnom.

Ha nem kell ajánlanom bort, vagy agyon dumált italokat sem hanem tudod mit fogsz inni akkor kár fecsérelni az időt az első körös "étlap-ital" körre. Elveszed és spóroltál mindenkinek 10 percet, ha pedig kérdésed van közben is ott vagyunk.

2013. ápr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pl családdal vagytok ott vagy először vagytok nálunk persze más a helyzet mint mikor 20-adszor jöttök.
2013. ápr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. ápr. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!