Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem ronda szerinted a zoknis...

Nem ronda szerinted a zoknis lábra húzott papucs?

Figyelt kérdés

Munkahelyeken, irodákban, üzletekben egyebet sem látni, szinte mindenk dolgozó zoknis meg harisnyás lábra húzott papucsokban mászkál. Oké, ne legyen bent egész nap utcai cipőben, de miért nem visz be inkább egy kényelmes zárt orrú váltócipőt?

Vagy húzza fel mezítláb bent a papucsot?



2013. ápr. 4. 09:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A papucs, pláne a nyitott, az mezítlábas viselet alapból. Szerintem.
2013. ápr. 4. 09:15
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Annyira talán nem gáz, ha a papucs jól néz ki és a zokni is egyszínű vagy csíkos..

Nem tudom.. nem mutat olyan jó így a kettő.. Habár mondjuk fel is lehet jobban fázni talán zokni nélkül..

Szerintem annyi, hogy így kényelmesebb.. Tudod: "Faluba elmegy, városba nem nézik..."

2013. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez esetben az esztétikai szempontokat felülírja a kényelem és a praktikusság.
2013. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
66%
ez ugye munkahely függő. egy irodában simán elfogadható a zokni/harisnya papucs kombó. sőt sokkal inkább mint mezítláb.
2013. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Én nem lennék papucsban a munkahelyemen. Nem hiszem hogy egy irodában, ha épp ügyfelek jönnek, jó benyomást keltenél egy ilyen kombinációval. Szóval papucs zoknival vagy anélkül, szerintem nem munkahelyre való.

Fodrászok, nővérek, orvosok, boltosok szoktak így "öltözni", náluk még azt mondom oké. Mert egész nap cipőbe sem jó lenni.

2013. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Nem mindegy? Nekik nem az. Ha zavar, ne azt bámuld.
2013. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
nem
2013. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem abszolút nem, sőt a harisnyás lábra húzott papucs kifejezetten szexi is lehet esetenként! :) Egyébként, ha normális és jó minőségű zoknira húzza a papucsot, szerintem az se gáz. A lényeg pont az ebben az esetekben, h ne zárt cipőben legyen egész nap a dolgozó...
2013. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Csak a divatmajmokot izgatja ennyire a viselet. Mi köze lenne bárkinek is hozzá, hogy hogyan hordjon valamit? Ezek a majmok miatt kell kellemetlenül érezni magunkat, mert ráragasszák mindenkire és oda kell figyelni. Én nem húzok fel zoknit, mert állítólag zokni és papucs nem fér össze. Hát a meztelen láb nagyon cuki:S Legközelebb kitalálhatnák, hogy a nők tangában járjanak és a férfiak meg boxer alsóban az utcákon nyáron...
2013. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező, el vagy tájolodva egy kicsit...

Mezitlábra csak strandpapucs mehet, az is a strandon. Munkahelyen elfogadott a házipapucs, de csak zoknival, illetve harisnyával. Zokni/harisnya nélkül közönséges, parasztos és sértő a többiek számára. Jóérzésű ember ilyet nem tesz.

2013. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!