Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan tudhatom hogy beképzelt...

Honnan tudhatom hogy beképzelt vagyok többi lent?

Figyelt kérdés
Már kaptam utalásokat ara hogy fennhordom az orromat pedig én nem érzem így lehet hogy kissé zárkózott vagyok és nem vagyok olyan közvetlen de azért nem érzem be képzeltnek magam. Mi az ismertetőjelei hogy beképzeltségnek?

2013. ápr. 10. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez félreértésen alapul. Sokszor a zárkózott embereket tartják beképzeltnek, mert nem nagyon beszélnek másokkal, márpedig a beszéd nagyon fontos egy közösségben. Ha nem beszélsz, azt úgy fogják értelmezni, hogy nem akarsz velük szóba állni, esetleg nem érdekel a társalgás az adott emberekkel.
2013. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez van velem is, sok konfliktus van belőle, pedig egyszerűen csak zárkózott vagyok és alig beszélek. De ezt senki nem érti meg sajnos.
2013. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!