Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A skinheadek miért utálják a...

A skinheadek miért utálják a punkokat? És ez miért igaz visszafelé is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 03:02
 1/8 fagyii9 válasza:
100%
Más eszmét és ideológiát vallanak.Magyarországon a skinek általában nemzetnacionalisták, rasszisták, homofóbok szélsőjobboldaliak stb. A punkok meg szabadabb gondolkodásúak anarchisták, antirasszisták,antifák stb. Vannak oi vagy sharp skinek akik a régi elveket vallják nem rasszisták se nacionalistak ők jóban vannak a punkokkal. De ha engem kérdezel mind a kettő egy nagy divat már :'D az egész csak arról szól h verik egymást oda vissza idejét vesztett eszmék miatt amíg a rendszer ugyanúgy elnyomja őket.
2013. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mert valami barom elkezdte nácizni a skineket,és vörösözni a punkokat.És ez a kettő nem puszipajtárs.
2013. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt a nézeteltérést nem értem, mivel a legtöbb punk pl utálja a cigányokat, tehát rasszisták(csak a cigányokra nézve). Tehát itt a saját nézeteikkel ellentétesek.

Igen eléggé átment divat majmokká ez az egész. Ha megkérdeznék szerintem egy punkot ilyen dolgokról hogy ő ezzel mit képvisel, nem tudná rá a választ, kb annyit tudna mondani hogy anarchia, de mást nem, sőt ha rákérdeznék hogy miért áll a kommunizmus mellett akkor a legtöbbje azt sem tudná mit is jelent a kommunizmus. Szint ugyanez a skinheadeknél rasszizmus, meg hogy ők hazahűek.

Véleményem szerint ha az ilyen alternatív stílusirányzatúak (értem ezt arra amit képviselnek, nézeteik) Magyarországon csak a változtatás kedvéért összefognának, nagy eredményeket érhetnének el.

2013. máj. 5. 08:46
 4/8 anonim válasza:
92%
kedves kérdező a punk mióta áll a kommunizmus oldalán? a skinheadek is csak a munkás osztályból kiszakadt emberek voltak régen és azért utálták a feketéket mert elvették a munkájukat a punkok és a skinek régen együtt harcoltak a rendszer ellen
2013. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valahol azt olvastam h kommunisták, vagy is hogy baloldaliak.
2013. máj. 5. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a meglepő? Emberi mivoltunk kezdete óta hordákba, törzsekbe, államokba, anyaszentegyházakba, pártokba verődve gyilkoljuk egymást.
2013. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SkaPunk válasza:
100%
Punk vagyok. És semmi bajom a skinekkel. Oi!
2013. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SkaPunk válasza:
100%
Régen együtt voltunk. Most sincs akadálya. Csak sokan nem veszik figyelembe a régi eszméket.
2013. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!