Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert kopaszok a skinheadek?

Miert kopaszok a skinheadek?

Figyelt kérdés
Nem ertem,hogy miert kopasz minden Skinhead.Nem volt jellemzö a nacikra,hogy kopaszok voltak...
2011. szept. 1. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
a skinhead ezt jelenti. Bőrfejű.
2011. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
es mi köze van a börfejnek a nacikhoz ?
2011. szept. 1. 15:44
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

a nacikhoz?? gondolom ők is hordanak gatyát o.O

bár nekem tetszenek a kopasz pasik :D

2011. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Semmi közük nincs egymáshoz maximum annyi hogy a nácik és a skinhead ek is utálják a kissebségeket és a fejük azért kopasz mert így nem lehet belekapni bunyózáskor
2011. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nácihoz végképp semmi.

az elnevezés fordítva történt, több újfasisztamozgalom tagjai elkezdtek így öltözni,kopasz fejet hordani.és utólag hívták őket skinheadeknek.

2011. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Elsõ 15:48as: Nekem is tetszenek a kopaszok. :)))
2011. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

jaja :D bár csak akkor ha tényleg jól áll neki a kopaszság xd

láttam már kopasz gyereket háromszög fejjel :'D

ő nem tetszett xD

2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A skinhead szubkult a 60-as évek végén terjedt el Angliában.Azért nyírták kopaszra a fejüket hogy megkülönböztessék magukat a baloldali(hippi,raszta...stb)mozgalmak elemeitől ahol az emberek hosszú hajat hordtak.Másrészt meg a kopasz fej praktikusabb a bunyóban.
2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem a nácik miatt lettek kopaszok. Amikor a 60-as évek végén, 70-es évek elején kialakult ez az irányzat Angliában, az utcai verekedésekben a minél rövidebb haj bizonyult előnyösnek, ezután minden skinhead kopasz lett. Ha ma már nem is vesznek részt ilyen utcai bulikban (legalábbis olyan sűrűn, mint akkor), a kopasz fej megmaradt egyik fő ismertetőjegyüknek.

Én így ismerem a sztorit, állítólag ezért kopaszok.

2011. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ja ertem mostmar...
2011. szept. 1. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!