Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A fiúk közt valóban szorosabb...

A fiúk közt valóban szorosabb és erősebb a barátság, mint a lányok között? Miért? Pont fordítva gondolná az ember.

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 11:21
 1/6 anonim válasza:
65%
Miért gondolná pont fordítva az ember? Sztem ennek semmi értelme..
2013. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

szerintem ez egyáltalán nem függ nemtől

egyszerűen embere válogatja: van, aki képes igazi baráti viszony ápolására, és van, aki meg nem

2013. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Még a kérdésed sem igaz xD
2013. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
lehet van benne valami
2013. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség, persze imádják hangoztatni az emberek. Egyszerűen csak meg kell találni azt az embert, akivel tényleg passzolsz. Nekem is volt olyan lány, akivel rossz lett a barátság vége, de ez nem azért volt, mert lányok voltak, hanem azért, mert nekem nem ők voltak a jó barátság-alapanyagok. De van a legjobb barátnőm is, akivel 10 éve vagyok jóban-rosszban együtt, és messze nem volt a kapcsolatunkban rivalizálás, féltékenykedés, hiszti meg egymás pasijára ráhajtás, amivel egyesek érvelni szoktak, hogy minden lánybarátságban van.
2013. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagylzs ***** válasza:
32%

A kérdés márpedig jó, és statisztikailag tényleg így van. Ennek evolúciós oka van. A férfiak számára az a kifizetődő, ha minél több nőt termékenyítenek meg. Ezért a férfiak egymással versengenek a lehető legtöbb nőért, és ha problémájuk van egymással akkor azt inkább hajlamosak nyíltan elintézni (és az ilyen "verekedjetek meg értem" típusú játék is nekik kedvez.)


A nőknél a cél az alfa hím megszerzése (tehát NEM A LEHETŐ LEGTÖBB HÍM MEGSZERZÉSE!). Ezért a nők között nagyobb a versengés, de ezt nem mutatják ki nyíltan. Ennek következménye az is, hogy egy nagy női társaság mindig tele van hátsó szándékkal, intrikával, áskálódással és drámával. Ez az oka annak is, hogy a női főnök rosszabb, mint a férfi főnök. És természtes módon, ez az oka annak, hogy statisztikailag (!!!) a női barátságok nem olyan mélyek.


Ez azonban nem jelenti azt, hogy két nő között ne lehetne mély barátság. Csak statisztikailag van így.

2013. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!