Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 14-15 évesen nem érezted úgy...

14-15 évesen nem érezted úgy hogy a huszon évesek már felnőttek és hogy biztos más dolgok érdeklik őket mint téged?

Figyelt kérdés

Én ezt gondoltam mikor fiatalabb voltam.

Most 22 vagyok de a barátaimmal ugyan úgy eljárunk szórakozni mint a tizenévesek.


2013. máj. 9. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom azt, csak önállóbbak, több a pénzük. Én pedig pont ettő félek, pedig most fogom kezdeni a gimit, de ez a négy év is mahar el fog repülni. Jobb lenne még visszabújni anyukám szoknyája alá. :D 14/L
2013. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy éreztem, de most, 20 évesen 10-nek érzem magam. :D
2013. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hat en is azt gondoltam hogy annyira nem valtoztam. en 27 vagyok de nincs csaladom meg semmi, azt hittem kb olyasmi maradtam mint regen. hat az utolso munkahelyemen 18-22 evesekkel dolgoztam egyutt. apam. annyi ures locsogast meg komolytalan problemazast a semmin, onallotlan totojazast mar regen lattam, mar bocs :D

nem mertek megkerni a fonokot hogy az idobeosztast modositsa, nekem kellett oket batoritani :D tolem kertek engedelyt hogy wc-re menjenek pedig nem is voltam fonokuk :D

szoval en is olyan kb 7 eves korkulonbsegrol beszelek, es bizony masak vagyunk. mas dolgok erdekelnek mar. beszelj egy par 15 evessel es meglatod :D

2013. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14-15 éves koromban is voltak olyan huszonévesek, akikkel jól kijöttem, megértettük egymást, voltak közös témáink. Ez nem csak az életkortól függ. Mindig vannak olyan emberek a saját korosztályodból is, akikkel 2 szót nem tudsz beszélni, mert annyira mások vagytok.

Az természetes, sőt helyénvaló, hogy 15 és 22 éves kora között az ember változzon, gondolkodásmódban, világszemléletben, viselkedésben is érettebbé váljon. Ezt úgy hívják, hogy felnőtté válás. Szépen is néznénk ki, ha az ember egyetemista korában is úgy állna hozzá az élethez, úgy gondolkodna, mint 8.-9.-ben...

2013. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mendtalife válasza:
Amikor elsős voltam akkor a negyedikeseket csodáltam, ötödikes koromba a nyolcadikosokat , kilencedikbe meg a végzősöket és a főiskolásokat:D hogy " Ők milyen nagyok és menők és stb" :D Most főiskolás vagyok, ugyanúgy "gyereknek" érzem magam mint régebben, eljárok szórakozni a barátaimmal, leülök mesét nézni a tvbe húgommal .. nem érzem magam felnőttnek. Annyi változott az egészben , hogy önállóbb lettem és felelősségteljesebb :)
2013. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Én úgy gondoltam, hogy sose fogunk felnőni a barátaimmal, hogy nem lesz szükség drága helyekre járkálni, hogy kielégítsük a kalandvágyunkat... Nekem még most nem fontos, de a többieknek igen.


Bár végülis nem számít, mert valószínűleg minden korosztályban vannak hozzám hasonló gondolkodású emberek. Nem is olyan rég találkoztam egy nálam cirka 15 évvel idősebb emberrel, aki ugyanúgy benne van minden buliban, mint én :)

2013. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De, pontosan. Erre már én is gondoltam sokszor.

Én már 30 éves vagyok, de még egyetemista koromban is azt gondoltam, hogy ez már milyen "öreg" ember.

Közben pedig nem sokat változott az életem. Jó persze önállóbb, függetlenebb és bizonyos dolgokban magabiztosabb vagyok, de a lényeges dolgok nem változtak. Gimibe is mintha csak pár éve jártam volna, sokszor úgy tűnik.

Meg az is sokszor olyan furcsa, hogy huszonévesek nem mernek tegezni.

2013. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!