Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem kedvelem az embereket. Ez...

Nem kedvelem az embereket. Ez baj? Valamiféle problémám lenne?

Figyelt kérdés

Van pár ember akit megtűrök a közelemben (család, bnő, barátok), de a többséget szeretem elkerülni, és csak azokkal csevegek, akik számomra kedvesek, a többiekkel hűvös és kimért vagyok, hogy minél hamarabb tovább álljanak?

Az emberek nagy részét unalmasnak, szánalmasnak, és érdektelennek tartom, és minimum semlegesek a számomra.


2013. máj. 23. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
mizantrop vagy.
2013. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez baj?
2013. máj. 24. 16:29
 3/4 anonim válasza:

Én is hasonlóan érzek néha, néha pedig egyszerűen átfut az agyamon az, hogy milyen módszerekkel szedném ki a belső szerveit, ha tovább folytatja a vinnyogást. Ez nem vicc, sokszor képzelem magam elé a feldarabolt, megcsonkított képét az adott, éppen idegesítő embernek. Az ilyen a társadalom mocska, mielőbb meg kell szabadulni, pl. az ostoba facebook-ribancoktól.


Ezzel együtt normálisnak, sőt néhamár különlegesnek tartom magam. :D

2013. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt azt látom,hogy tartasz az idegenektől-ez szerintem érthető teljes mértékben-másrészt meg pusztán egy adag önzést,lenézést látok benned,hogy te különb,feljebbvaló vagy náluk.Ezt neked kell meglátnod,hogy szolgálja-e a javadat,vagy nem.pl.lehet,hogy csak felszínesen ítéled meg őket,és ezzel a spontán távolságtartással megfosztod magad olyan értékes dolgoktól is,amiket ezek az emberek adhatnának neked.
2013. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!