Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a feministák tüntetnek...

Ha a feministák tüntetnek valami ellen miért vetkőznek midíg le?

Figyelt kérdés
ennyire szeretik magukat mutogatni?? találnak egy ürügyet és már meztelenül futkároznak

2013. máj. 27. 17:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

én is hasonlóan gondoltam, hogy azért teszik hogy figyeljenek (szerintem egyébként még élvezik is ezt....)


"Ahhoz elég bátrak, hogy az utcán félmeztelenül tüntessenek, meg a járókelőket zaklassák, dobálják. De ahhoz, hogy valóban megoldják a problémát, teszem azt összefogjanak és megkeressék a lányokat erőszakosan futtató mocskokat és ellehetetlenítsék őket, az már nem megy... Gyönyörű..."


ez tetszett, tök igazad van :))

2013. máj. 28. 21:40
 12/24 anonim ***** válasza:
Messze nem az összes feminista csoport tüntet így. Van egy-két radikálisabb csoport, aki annyira bele szeretne kerülni a köztudatba, hogy ezt az utat választja - azért, mert ennek sajnos reklámértéke van. Ha talpig felöltözve tüntetnének, akkor egy újságban vagy netes portálon egy hangyafarknyi cikk szól róluk, aminél még a helyi focicsapat előző esti meccse is nagyobb nyilvánosságot kap... de ha már meztelenek, akkor rögtön címlapra kerülnek, meet húúúú meg ha, levetkőztek, hogy képzelték. Az mondjuk gáz, hogy a női jogokért való tüntetést csak akkor kezelnek nagy hírként, ha a tüntetők pucérak...
2013. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy női jognak számít a férfi lealacsonyítása, de kinek-hogy....
2013. máj. 29. 17:02
 14/24 anonim ***** válasza:
Ebben a hírözönben csak annak van esélye a figyelem-felkeltésre, aki vagy nagyon kirívó, vagy nagyon tragikus, vagy ismerőse van a sajtónál. Az éhező gyerekeknél nincs elképesztőbb dolog, mégsem foglalkoznak vele! De ha én egy szál farokben kivonulnék egy táblával a nyakamban, azonnal címlap lenne... Mondjuk ettől még a kis krapekok ugyanúgy éheznének...?
2013. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem minden akció a férfi lealacsonyításáról szól, gáz, hogy így látod. Az a gond, hogy a nők még mindig kiszolgáltatottabb helyzetben vannak, kevesebb fizetést kapnak uazért a munkáért, nem veszik fel őket, mert jaj, mi lesz, ha terhes lesz stb. Na most ha pár jól öltözött nő kimegy, és tüntet ezekért, hír lesz belőle? Egy frászt! Csak akkor, ha megbotránkoztató. Mert egyébként, mint látszik, sokan bele sem gondolnak, hogy még nincs teljes egyenjogúság.
2013. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15

nem tudom te hol élsz, de ez egy hülyeség, ezt csak bemesélik maguknak a beteg elméjű nők


a feministák azért "küzdenek" hogy sokkal jobb legyen nekik mint a férfiaknak, ott van pl az a törvény hogy egy bizonyos számú nőt fel kell venni úgyhogy akkor is nőt kell felvenni ha van egy férfi aki azt a munkát sokkal jobban tudja....


érted "egyenjogúság"

2013. máj. 29. 17:43
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a kérdezővel... sosem láttam még nőket pozitív diszkrimináció miatt tiltakozni, pl. h nekik sok szórakozóhelyen nem kell belépőt fizetni (most csak találomra mondtam egy példát)

Ha az ilyenek ellen is szervezetten tiltakoznának, biztos többen vennék komolyan őket.

2013. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%
Mert ebben ki is merül az érvanyaguk.
2013. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
jah ezt a szórakozó-helyesen már én is gondolkoztam, most meg a tv-ben volt hogy mobil szétszedésre csak nőket alkalmaznak mert kisebb a kezük, ez ellen is lehetne tiltakozni és akkor a favágókezű férfiakkal szedethetnék szét a kis szir-szarokat
2013. jún. 1. 20:45
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

1.A feministák nem a felsőbbrendűségért hanem az egyenjogúságért küzdenek.Mondhattok akármit,az csak a ti előítéletes véleményetek arról hogy mi van,vagy le se sz@rjátok a dolgot és csak a megbotránkoztató híreket követitek figyelemmel

2.A szórakozóhelyekre való ingyenes belépő BIZTOS minden nőnek fontosabb minthogy egyenlő esélyekkel induljon a világba.Mennyivel könnyebb nekik,nem kell ebédnél fizetniük,nem kell gyűrűt venniük,csak minden lépten-nyomon társadalmi nyomásnak és stressznek vannak kitéve

3.Az hogy sok nem túl előnyös testfelépítésű nő áll be a pucérok közé azt szimbolizálja hogy nem kell szégyellni magunkat csak azért mert nem vagyunk anorexiás bombázók,milliók szenvednek alacsony önértékelés és szégyen miatt csak azért mert nem olyanok mint a libák a reklámokban,szégyelld magad hogy ilyen durván beszélsz róluk

4.Az hogy ilyen ellenszenvesek vagytok csak az ő igazukat bizonyítja.Csak azért mert nők,már nincsen logika a tetteikben,nincsen semmi okuk,csak panaszkodnak,nem akarnak mást,csak ürügyet a sz@rkavarásra.Csak éppenséggel a feministák oltogatása ürügy a nők leplezett diszkriminációjára.Mindenhol keresitek a gyenge pontokat mint a keselyűk,és ha találtok valamit azt azonnal megragadjátok és az utolsó cseppig kifacsarjátok.

Fogalmatok sincs miből űztök gúnyt,nyilván az életetekben soha sem olvastatok igazi történeteket amik nem bulvárlapokban voltak,soha sem találkoztatok olyan lánnyal,nővel akit összeroppantott a társadalom(vagy éppen a saját családja)akiket kiskanállal kellett összekaparni a földről hogy egyáltalán meg merjenek szólalni társaságban,és akiket azok a nők mentették meg akikből olyan jó kedéllyel csináltok viccet.

2013. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!