Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 6 hétig leszek kórházban. Mit...

6 hétig leszek kórházban. Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Nem vicc... Komolyan kérdezem. Legyetek szívesek segítsetek.

#kórház #vinni #six week
2013. jún. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fiu vagy popsitörlőt és folyékony szappant.

Na jó viccet félretéve könyvet,telót vagy valamit amivel jól el tudsz lenni. Én raknák a telómra pár filmet satöbbit.

2013. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi az ötletet de vinni fogok laptopot (kis picit) és azon van film.

Más valaki valami ötlet?

2013. jún. 28. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Evőeszköz, csésze, pizsama, köntös,papucs, törcsi, tisztálkodószerek, budipapír, pézsé, könyvek, rejtvényújság, írószerszám, csoki, rágicsa...

Kezdetnek ennyi, de gondolom, a rokonaid majd folyamatosan beviszik, amire szükséged lesz.

2013. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért mész kórházba?
2013. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennivaló, innivaló, némi pénz, könyvek, telefon, ruhák, strandpapucs (ez fontos, mert kórházban hadd ne részletezzem, mit kaphat el az ember a közös zuhanyzóban, ha mezítláb áll be), tisztálkodószerek. Ha akarsz, saját párnát is vihetsz. Az értékeket lehetőleg tartsd biztos helyen vagy vidd magaddal, ha vhova mész.
2013. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a laptop mellé vennék egy mobilnetet is, persze csak ha nincs a kórházban wifi. én gyermek koromban(3-8 évesként) sokat voltam kórházban és jól elvoltam az emberekkel meg volt tv stb, és nem csak gyerekkel beszélgettem, felnőttek is jó fejek, sokat kártyáztunk, Kártyát mindenféleképpen vigyél magyart és franciát is, ha van nem árt egy pókerkészlet sem
2013. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!