Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen felfogás az, hogy...

Milyen felfogás az, hogy attól lesz valaki férfi, hogy minél igénytelenebb?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés arról jutott eszembe, hogy vérig sértettek egy srácot, amiért a hónaljánál borotválja a szőrt. Én is szoktam időnként, mivel sokkal jobban izzad az ember, sokkal kellemetlenebb szaga lesz tőle, és elég undorító, ha trikóban kifigyel a kutyus. Most ettől én metroszexuális lennék, vagy nem lennék fiú? Csak nálam alap az, hogy elsődleges a kényelem, a másodlagos meg az emberek véleménye?

F/20


2013. júl. 6. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem igénytelenség, ha egy férfinek kutyuskája van. Ellenben, ha nem fürdik, csimbókos a haja, szakálla, az már igen. Van olyan férfi, aki gyantáztatja a hátáról a szőrt, mert zavarja. Ha ő ettől érzi jól magát, hát legyen, de engem pl. ez se zavar, mert apám háta is ilyen, nekem az volt a furcsa, mikor megláttam, hogy másnak csupasz a háta. Szóval, ha neked úgy jó, ha borotválod, lelked rajta, szard le a többieket. Szerintem felesleges. Mondjuk trikóval kombinálva már tényleg egy kicsit más. De hát te tudod, milyen identitású vagy, az, hogy más mit mond, ne zavarjon.
2013. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsi mindig van. Nem csupaszra szedem le. De sose akarnám, hogy hajméretű legyen a szőrzet ott.
2013. júl. 6. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
A hónalj borotválás NEM igényesség, csak a divat követése. Az az igénytelen, aki nem tisztálkodik megfelelően.
2013. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én ezzel vitatkoznék. Esélyesen NEKED nem tetszik, ha egy pasi borotválja magát, ezért számodra az nem az igényesség mércéje, de ÉN, aki szerint egy pasinak nem árt ha rendben tartja borotvával hónalj tájon magát, az igényesség mérőfoka.
2013. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező.

Amikor valaki ezt hangoztatja (a férfinek igénytelennek kell lennie), eszembe jutnak azok a hatalmas sörhassal, zsíros hajjal ellátott-szinte már hajléktalannak látszó ötvenes "férfiak", akik egész hétvégéket-minden hétvégét!-töltenek a szomszéd kisbolt előtt italozva, beszólogatnak az arra sétáló fiatal lányoknak, röhögnek mindenkin, mert ők a teremtés koronái...

Szerintem meg egy férfi is legyen ápolt, tudjon öltözködni.

2013. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blackmetalmate666 válasza:
Szerintem, a nőknek kell igényesnek lenniük mert ők a "szebbik nem".A férfiak meg mindenhogy jól néznek ki.Mármint nem vagyok meleg de így gondolom.Én is van mikor 2-3 hónapig nem borotválkozom, a vállig érő hajamat néha 1-2 hétig nem mosom meg, a hónaljamat egyáltalán nem borotválom, de ha nekem így a jó, akkor miért idegesítsen más véleménye?Szerintem jó az ha a férfi igénytelenebb mint a nő.
2013. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!