Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van itt olyan ember aki még...

Van itt olyan ember aki még nem hallotta a párját szellenteni soha?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 12:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Mi ebből nem csinálunk ügyet, ez a biológia része, sztem ha már kikívánkozik, akkor nem egészséges, ha bent tartjuk. Nyilván vannak olyan társas helyzetek, amikor nem illik. De otthon szerintem nem ciki, el is nevetgéljük - én csak azt nem tudom elviselni, amikor vki direkt csinálja, és büszke is magára.
2013. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Az én párom, engem. El tudom vonszolni magamat a vécéig, nem fingok a férjem orra alá. Primitív szokás telifingani a szobát, miközben mások is ott vannak. Én nem is értelek titeket, vendégek előtt gondolom nem csináljátok, hogy ne tartsanak titeket gusztustalannak, de a saját férjetek-feleségetek szagolgassa csak, az nem gond ha őt taszítja a bűzötök? Szexi...
2013. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: normális kapcsolatban nem éne, hogy felmerüljön ez, mint elrettentő, gusztustalan dolog.

Elég természetes ugyanis. Nyilván nem fingunk versenyt szombat délutánonként, de nem fogok kimenni a vécére egy jó film közepén. A párom is tudja, hogy nem párologtatok...

2013. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Vicces lenne, minden fingásnál kirohannék wc-re. Ha jön, akkor jön.
2013. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
"én csak azt nem tudom elviselni, amikor vki direkt csinálja" - Direkt csak akkor lehet csinálni, ha amúgy is kell valakinek. Mindenki, aki kiengedi, direkt engedi ki. Én könnyedén megteszem, hogy ha nem is a wc-ig, de elvonulok, ha kell. Bár nem rohangálok emiatt egész nap, ugyanis egy nap maximum 2-3 alkalommal szellentek, többször nem. Szerintem nem egészséges, ha valaki egy egész estét végigfingik.
2013. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!