Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik-e megköszönni a facebook...

Illik-e megköszönni a facebookon, privátban átküldött szülinapos, képeslappal csatolt köszöntést?

Figyelt kérdés

Főleg, ha tudom, hogy gyakorlatilag tudhatta, hogy ilyen formában fogom felköszönteni, ahogy többen is tették, és gépközelben volt.

Nekem rosszulesik, de lehet, hogy bennem van a hiba, mert nem illendő, nem fontos megköszönni.....várom a véleményeket...ahány ember, annyiféle.



2013. aug. 8. 11:39
 1/10 anonim válasza:
Igen, illik megköszönni.
2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én megszoktam.
2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig megköszönöm mindenkinek, egyenként. Van, aki a nap végén vagy másnap a falra írja, hogy mindenkinek köszöni a köszöntést. Ez is tökéletes! Szerintem illik valamit reagálni! De emberfüggő, van olyan, aki nekem sem köszönte meg szerintem, de nekem mindegy is, nem bánkódom amiatt. Te a gesztust megtetted, neki meg talán nem volt gyerekszobája.
2013. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Illik megköszöni !
2013. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy illik megköszönni.
2013. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még szép! Az illető hiányzott néhány illemóráról, érthető, hogy rosszul esik.
2013. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, illene megköszönni.
2013. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm Nektek a megnyugtató választ :)
2013. aug. 8. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Na nekem olyan is volt 2x, hogy felköszöntöttem, mindenkinek visszaírt, de nekem nem. Pedig nem rossz a kapcsolatunk.

Szerinted ez mennyire rosszul eshetett? :)

2013. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom, nem vagyok egyedül....nektek is rosszulesik. A legelején nem direkt, hanem véletlenül kimaradt a kérdésemből, hogy a húgomnak küldtem az ominózus képeslapot üzivel. Írtam benne, h ha találkozunk, személyesen felköszöntöm. Anyámnak azt mondta, milyen testvér, aki még telefonálni sem tud ilyenkor. Pár nappal előtte beszéltünk, albérletbe költöztem, így neten oldottam meg a szerintem kedves köszöntést. Szóval testvér. Tehát, lehet, hogy mégis szemét vagyok? egy biztos, én csak fel akartam köszönteni
2013. aug. 10. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!