Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nejetek otthon bugyi nélkül...

A nejetek otthon bugyi nélkül van? Vagy ti anélkül vagytok? Napkzben

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

én igen


42/F

2013. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Közöd?
2013. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Mi meztelenül járunk itthon. Télen veszünk fel pólót, ha hidegebb van. Így is alszunk.

29/N + 36/F

2013. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Mi az hogy "közöd"?!? gyakorikérdések.hu amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!

na, tehát:

szerintem bugyiban lenne. Napkzben. (ö közben is) Ha lenne. De nincs. Ezért bugyija sincs. Tehát nem abban van.

öö ..vagyis hogy, nem abban nincs.


Remélem nagyon-nagyon sokat segítettem! Remélem túl sokat segítettem!

2013. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Na ezért ilyen sz@rfoltosak a bútorok nálatok!!
2013. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
csak a napköziben van rajtam bugyi
2013. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Én jobban szeretek itthon ruha nélkül flangálni, de ez az exemnek egyáltalán nem tetszett, azt mondta, hogy inkább ruhában szeretne látni, mert így hamar megunja a testemet. No komment...


A jelenlegi párom előtt annyit meztelenkedek, amennyit akarok.

2013. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen meztelenül csak akkor vagyok itthon, ha egyedül vagyok. Viszont egyből ahogy itthon vagyok veszek le minden zavaró dolgot magamról (bugyi, zokni, farmer, melltartó, kényesebb anyagú felső) és felveszek egy tunikát vagy egy miniruhát. Szóval bugyi nincs rajtam. :) Aludni is meztelenül szoktam télen, nyáron. Párom is egy szál kukiban flangál nyáron itthon, télen és alváshoz vesz fel lenge boxert. (mi amúgy le szoktuk takarni a kanapét, meg az ágyakat pléddel, így nem tud koszolódni)

21L

2013. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Nyáron melegben szoktunk meztelenül aludni vagy lenni, télen maximum szex után pár órát a kanapén heverészve, pokróc alatt :)
2013. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Egészséges mentálhigiénével rendelkező ember otthon egyedül ugyanúgy viselkedik, mintha nem lenne egyedül. Vagyis házi ruhában van, éjjel pizsamában alszik.
2013. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!