Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nejetek otthon bugyi nélkül...

A nejetek otthon bugyi nélkül van? Vagy ti anélkül vagytok? Napkzben

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen igaza van 10-nek és 7-es exének is, aki nem kért abból, hogy pucéron lófráljon otthon: 7 képzeld el, hogy mondjuk szereted a habos csokitortát. Reggel-délben este azt kapod, hisz szereted. Pár nap után okádsz tőle, az garantált. A mezítelenségnek megvan az ideje-helye, ahol ragyogó élmény, de nem szabad közönségessé tenni.
2013. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
És Te?
2013. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
59%

Unalmas a másikat meztelenül látni, mert akkor hamarosan nem érdekli a tested? Hát akkor vegyünk fel álarcot is, nehogy megunja a pofánkat!

Ám tényleg, aki egyedül van, szellőztesse amit akar, ha meg mással együtt van, akkor meg döntsék el közösen, mi az, ami elfogadható és kellemes.

2013. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 kikicsoda ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nejem bugyi nélkl van en alsógatyában
2013. szept. 1. 11:55
 16/22 anonim válasza:
59%

Ez jó :)

Azzal "talán" mindenki tisztában van, hogy miért vannak az ember testén különböző helyen testnyílások... azért, hogy azokon a szervezete a különböző dolgokat ürítse.... És itt nem a wc-vel kapcsolatos dolgokra gondolok.

A nőknek (minden nőnek) van folyása, aki azt mondja, hogy nincs, az hazudik. Kinek több, kinek kevesebb....

És szerintem az elég ciki amikor az rossz helyre kerül... és nem gusztusos, cseppet sem. Ezért kell a bugyi :) És van aki még egy lehelet vékony kis tisztasági betétet is rak.

A másik: ha egy nő otthon egész nap meztelenül van, az szerintem is egy idő után uncsi. Mutasson mindig annyit, hogy csinos és kívánatos legyen. Nem kell mindig mindent villantani, mert olyan megszokottá válik, hogy egy idő után észre sem veszi majd a párja...

De ez csak szerintem :)

2013. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A nejemen van ruha csak bugyi nincs nem azt kerdeztem hogy puceran maszkaltok e csak van aki felreertette.

Ám érdekes az utolso amit ir mert anejem meg pont azt mondja hogy eleg egesz nap a bugyi melltarto mikor hazajon az az elso hogy levegye es itthoni ruha fehernemü nelkul.mert mondja nem fulled igy be a nunija es szellozik. Ám folyast én meg sose lattam nala.

2013. szept. 1. 14:16
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért csak otthon nem visel....így még netán a munkahelyén is akad egy kis "munka-party" gyorsában....
2013. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Makádi 703023412 válasza:
2013. szept. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hogyha nagyon zavar,akkor szólj neki.

Nekem hányingerem lenne az biztos.

2013. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!