Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha Én kijártam egy sulit, de...

Ha Én kijártam egy sulit, de mégis évnyitóra el szeretnék menni (mint látogató/felnőtt) Akkor nekem nem kell már kiöltözni ünneplőbe, ugye? (általános suliról van szó) (én most leszek 9. es szóval kijártam)

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de ha nagyon toprongyosra veszed a figurát, akkor rosszul fogod érezni magad a többiek között.

Átlagos ruhában nyugodtan elmehetsz.

2013. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2013. aug. 31. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért kicsit fura. Eleve azt írod, hogy felnőttként mész, de még csak 9. osztályba készülsz. Ezek szerint nem sietted el az első 8-at. A másik, hogy miért akarsz egy olyan iskolai évnyitóra elmenni, ahová már nem jársz?
2013. szept. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

felnőttként 14/15 évesen? :DD

jót nevettem

2013. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A felnőttet azért írta, mert úgy megy el kb., mint a felnőttek. Egyébként nyilván kijárta a 8 osztályt, most már felvették egy gimibe vagy szakközépbe, de visszamegy a volt sulijába évnyitóra.


Ünneplő ilyenkor nem kötelező, de attól függetlenül elegánsan menj! Épeszű szülő sem állít be pólóban és bermudában pl. Ha fiú vagy, akkor ing és vmi elegánsabb nadrág (ha meg farmer, akkor legyen sötétebb színű vagy vmi barnás-bézses, ne vmi élénk kék vagy rikító), ha meg lány, akkor csinos, elegáns felső elegáns nadrággal vagy szoknyával, esetleg elegánsabb egyberuha.

2013. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira felnőtt lettél volna, akkor tudnád, hogyan illik egy ünnepélyen megjelenni.
2013. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!