Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyennek ismertetek meg az...

Milyennek ismertetek meg az angolokat? Kedvesek? Befogadoak? Dolgoztatok mar Angliaban? Milyen tapasztalatokat szereztetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 22:20
 1/3 goaus ***** válasza:
Én most váltok munkahelyet, csak angol kollégáim voltak. Megmondom őszintén még a jóval magasabb fizetés mellett is nagyon nehéz otthagyni őket, elképesztő, magyar szemmel hihetetlen mennyire segítőkészek és kedvesek voltak. Mivel nem volt perfekt az angolom az elején az idősebbek furán néztek rám, volt aki ki is fejezte elégedetlenségét, de miután látták hogy próbálkozom, a fiatalabbakkal állandóan angolozunk, a végén már mindenkivel nagyon jóban voltam. Viccelődnek, hülyülnek sokat, ha látják hogy szeretnél csapattag lenni, rendkívül sokat segítenek. Én mondtam is nekik, és ez nem kamu, soha nem felejtem el amit itt kaptam, otthon is egy vidám gyerek voltam de itt nem is lehettem volna más. Hozzáteszem, itt csak a tanulók kapnak minimált iskola mellett, a többi melós nagyon jól meg volt fizetve, így nem is sok mindenen kellett aggódniuk.:)
2013. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ezt nem lehet egy két mondatban kifejezni, meg persze általánosítani sem lehet, de saját tapasztalataim szerint valóban nagyon kedvesek és segítőkészek, de igazából legbelül mindegyiknek meg van a saját véleménye, mint ahogy amúgy mindenkinek, annyi különbséggel, hogy ők akkor sem igazán mutatják ki, ha ez a véleményük negatív.


más ami eszembe jut az meg szerintem minden népre igaz lehetne. de lehet ez is.

2013. szept. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De k lehet fejezni: lassú, buta, lusta, retkes, dilettáns, sírógép, degenerált, törpe, alulművelt. A legtöbb, nem mind.
2014. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!