Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mire föl ilyen lenézőek a...

Mire föl ilyen lenézőek a Magyarországon élő oroszok?

Figyelt kérdés
Ha ennyire alsóbbrendűnek tekintik a magyarokat, miért választották ezt a helyet otthonuknak?

2013. szept. 5. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd bővebben?


Amúgy ne általánosíts. Én egy oroszt ismertem Magyarországon, aki csontkovács volt. Nem volt lenző, sőt igen rendes volt.

2013. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás benned van!
2013. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orosz cégnél dolgozom Budapesten :-) reggeltől estig velük vagyok. Kifelé kedvességet mutatnak, de napi szinten téma náluk annak kifejtése, hogy itt mindenki milyen buta/ronda/primitív. Meg,hogy a saját gyerekeikkel kapcsolatban szóba se kerülhet, hogy magyar iskolába/óvodába írassák őket..
2013. szept. 5. 14:32
 4/7 mustafa33 ***** válasza:
100%
Ez az idegen cégmenedzsmentek sajátossága. Egy kóreai is lenézi a zsolani autógyár dolgozóit, ott még az is megtörtént, hogy a munkást felpofozták. Amíg egyszer az egyik visszaütött. Lett belőle nagy cirkusz, azonnali elbocsátás és nem értették emg a rizsaszeműek, hogy miért nem jelentheti fel a melóst a rendőrségen. Aztán a bíró elmagyarázta nekik amikor vissza kellet venni a melóst.
2013. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet. Ők jobb anyagi körülmények között élnek. Sokuknak maga az ország sem tetszik, van aki a nyelvet sem akarja megtanulni.
2013. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban éreznék magukat Szibériában. Vagy valamely atomhulladék-temető szomszédságában az Urálnál.
2013. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Éltem kint hat évet a SZU-ban. Elmondhatom, hogy akkor az oroszok még nagyon szerették a magyarokat. Sokszor fordítottam magyar csoportoknak, főleg üzletembereknek. Gyalázatos módon lenézték az oroszokat. Úgyhogy most némi kárörömmel figyelem, hogy kapjuk vissza. Ha nem is esik jól (mondjuk, ha én tudok beszélni, nem szokott gondom lenni, engem még nem néztek le) Amúgy gondolj bele, mekkora az ő országuk, mekkora a mienk...

Ui. Ny-Eu-ban élek. Ne tudd meg, hogy itt mit tartanak a keletiekről. De a gazdag oroszoknak nagyon szépen ki tudják nyalni. Errefelé nem szégyen, hogy hanyattesel (szigorúan a munkahelyeden) gazdag oroszok, sőt, gazdag csecsenek előtt.

2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!